11-axis sliding headstock automatic lathe
STAR Micronis ECAS 32 T

цена
аукција
Година на градба
2007
држава
Втора рака (целосно функционален)
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
11-axis sliding headstock automatic lathe
Производителот:
STAR Micronis
модел:
ECAS 32 T
Број на машина:
0179 (033)
Година на градба:
2007
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Tirol, Австрија Австрија – Растојание: околу 1.080 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000,00 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

11-axis sliding headstock automatic lathe from STAR in very good condition and with bar feeder and bar magazine -> ready for immediate use!


The bar feeder fills the bars automatically to the bar magazine FMB turbo 3-36.
Machine is delivered with tool holders and spare parts.TECHNICAL DETAILS
Number of axes: 11
Axes: X 1-3, Y 1-3, Z 1-3, C1-2
Turning diameter over bed: 32 mm
Spindle clearance: 32 mm
Turning length: 125 mm
Control: YASKAWA SIEMENS 840 DI V2
Spindle speeds: 7000 rpm
Workpiece length: max. 150 mm
Clamping diameter: 32 mm
Feed rate: 0 - 2000 mm/min


Bar feeder: available
Bar magazine: FMB turbo 3-36MACHINE DETAILS
Machine weight: approx. 5.7 t
Space requirement: approx. 10.5 x 2 x 1.9 m


Supply voltage: 200 V, 3 phases
Frequency: 50 / 60 Hz
Connected load: 8.0 kVAОгласот беше преведен автоматски. Можни се грешки во преводот.

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A14008306
Референтен број:
AUC-2311091
Ажурирање:
последен на 22.11.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 14008306
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Австрија Австрија
Растојание: околу 1.071 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
STAR Micronis JNC 32 STAR Micronis JNC 32 STAR Micronis JNC 32 STAR Micronis JNC 32 STAR Micronis JNC 32
more images
Австрија Blintendorf
819 km
STAR Micronis JNC 32
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32 STAR Micronis SV 32
more images
Германија Reichenbach am Heuberg
1.248 km
STAR Micronis SV 32
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR-32 STAR Micronis SR-32 STAR Micronis SR-32 STAR Micronis SR-32 STAR Micronis SR-32
more images
Италија Berlingo
1.039 km
STAR Micronis SR-32
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronics SR 32 STAR Micronics SR 32
more images
Германија Tuningen
1.257 km
STAR Micronics SR 32
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR 32 J STAR SR 32 J STAR SR 32 J STAR SR 32 J STAR SR 32 J STAR SR 32 J
more images
Германија Tiefenbronn
1.290 km
STAR SR 32 J
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T
more images
Австрија Österreich / TIROL
1.021 km
STAR ECAS 32T
Јавете се
Класифицирана реклама
Star  Ecas 20 Star  Ecas 20 Star  Ecas 20
more images
Германија Brigachtal
1.266 km
Star Ecas 20
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32 STAR SR 32
more images
Германија Hattingen
1.554 km
STAR SR 32
Јавете се
Класифицирана реклама
Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP Piovan Star T 1000EP
more images
Словенија Dvoržakova ulica 13, 1230 Domžale, Slovenia
764 km
Piovan Star T 1000EP
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronics SR 32 STAR Micronics SR 32 STAR Micronics SR 32
more images
Германија Tuningen
1.257 km
STAR Micronics SR 32
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B STAR SR 32 J II Type B
more images
Германија Tiefenbronn
1.290 km
STAR SR 32 J II Type B
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T
more images
Австрија Österreich / TIROL
1.021 km
STAR ECAS 32T
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR  SR 32 J II STAR  SR 32 J II STAR  SR 32 J II STAR  SR 32 J II STAR  SR 32 J II STAR  SR 32 J II STAR  SR 32 J II
more images
Италија Brescia
1.027 km
STAR SR 32 J II
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T
more images
Швајцарија Zuchwil
1.286 km
STAR ECAS 32T
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J STAR Micronis SR32J
more images
Германија Hagen
1.529 km
STAR Micronis SR32J
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16
more images
Полска Płachty
1.096 km
STAR Micronis SR16
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SH-16 STAR Micronis SH-16 STAR Micronis SH-16 STAR Micronis SH-16
more images
Австрија Blintendorf
819 km
STAR Micronis SH-16
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20 STAR Micronis SR20
more images
Австрија Kemeten
770 km
STAR Micronis SR20
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B STAR Micronis SR-38 B
more images
Данска Bolderslev
1.746 km
STAR Micronis SR-38 B
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR20RIII STAR Micronis SR20RIII STAR Micronis SR20RIII STAR Micronis SR20RIII STAR Micronis SR20RIII
more images
Италија Berlingo
1.039 km
STAR Micronis SR20RIII
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12
more images
Полска Mielec
968 km
STAR Micronis SA-12
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16 STAR Micronis SR16
more images
Полска Płachty
1.096 km
STAR Micronis SR16
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
STAR Micronis SR 20 R II
аукција
Аукцијата заврши
STAR Micronis SW-7 380
Класифицирана реклама
STAR Micronis SB16D STAR Micronis SB16D STAR Micronis SB16D STAR Micronis SB16D STAR Micronis SB16D STAR Micronis SB16D STAR Micronis SB16D
more images
Германија Schömberg
1.300 km
STAR Micronis SB16D
Јавете се
Класифицирана реклама
Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16 Star Micronis SR16
more images
Италија Berlingo
1.039 km
Star Micronis SR16
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12
more images
Полска Mielec
968 km
STAR Micronis SA-12
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
STAR Micronis SR 20 R II
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII STAR Micronis SR-20RII
more images
Италија Berlingo
1.039 km
STAR Micronis SR-20RII
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12 STAR Micronis SA-12
more images
Полска Mielec
968 km
STAR Micronis SA-12
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SV-20 STAR Micronis SV-20 STAR Micronis SV-20 STAR Micronis SV-20 STAR Micronis SV-20 STAR Micronis SV-20 STAR Micronis SV-20
more images
Италија Via dell'Artigianato, 12, 25030 Berlingo BS, Italy
1.039 km
STAR Micronis SV-20
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A STAR Micronis RNC-16A
more images
Италија Berlingo
1.039 km
STAR Micronis RNC-16A
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis RNC16A-II STAR Micronis RNC16A-II STAR Micronis RNC16A-II STAR Micronis RNC16A-II STAR Micronis RNC16A-II
more images
Италија Via dell'Artigianato, 12, 25030 Berlingo BS, Italy
1.039 km
STAR Micronis RNC16A-II
Јавете се
Класифицирана реклама
E-T NNWYehb 15 E-T NNWYehb 15 E-T NNWYehb 15 E-T NNWYehb 15
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
E-T NNWYehb 15
Јавете се
Класифицирана реклама
E-T MDPPehb E-T MDPPehb E-T MDPPehb E-T MDPPehb E-T MDPPehb
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
E-T MDPPehb
Јавете се
Класифицирана реклама
E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen) E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen)
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
E-T MYehb (passen für Altendorf Sägen)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
TOS STOJTROS FGS 32/40 T PLUS (2732)
Јавете се
Класифицирана реклама
Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr!
more images
Холандија Gilze
(Локација на дилерот)
1.689 km
Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr!
Јавете се
Класифицирана реклама
AGEO SP 32/575 (32 t) AGEO SP 32/575 (32 t) AGEO SP 32/575 (32 t) AGEO SP 32/575 (32 t) AGEO SP 32/575 (32 t) AGEO SP 32/575 (32 t) AGEO SP 32/575 (32 t)
more images
Германија Mörsdorf
1.282 km
AGEO SP 32/575 (32 t)
Јавете се
Класифицирана реклама
Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO
more images
Германија Wiefelstede
1.648 km
Loewe MK5 32 x 75 1/T ECMO
Јавете се
Класифицирана реклама
Норвешка Møre og Romsdal, Norway
2.501 km
Scania R500 6x2 Crane truck w/ 32 t/m HMF crane. 20,000 k
Јавете се
Класифицирана реклама
Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug
more images
Германија Schwebheim
(Локација на дилерот)
1.288 km
Möslein TT 32 Zugrohr gerade 32 t GG Tridem Tieflader 3 Achs, gelenktNeufahrzeug
Јавете се
Класифицирана реклама
JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines) JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines) JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines) JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines) JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines) JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines) JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines)
more images
Турција NOSAB, Atatürk Blv. No:2, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye
623 km
JAPAN 2004 - 2004 - 2006 (total 3 Machines)
Јавете се
Класифицирана реклама
Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr! Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr!
more images
Холандија Gilze
(Локација на дилерот)
1.689 km
Volvo FM 500 6x2*4 / HMF 32 t/m KRAN / CRANE 18.9 mtr!
Јавете се
Класифицирана реклама
AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T AZ RAMP STAR OTC 8T
more images
Франција Palau-de-Cerdagne
1.635 km
AZ RAMP STAR OTC 8T
Јавете се
Класифицирана реклама
Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW
more images
Холандија Gilze
(Локација на дилерот)
1.689 km
Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW
Јавете се
Класифицирана реклама
AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T AZ RAMP STAR 8 T
more images
Франција Palau-de-Cerdagne
1.635 km
AZ RAMP STAR 8 T
Јавете се
Класифицирана реклама
Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW
more images
Холандија Gilze
(Локација на дилерот)
1.689 km
Scania R500 6x2*4 NB / HMF 32 t/m K8 / RETARDER / NIEUW
Јавете се
Класифицирана реклама
E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P
more images
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
E-T-A SVS03-20-C16-U2/2P
Јавете се
Класифицирана реклама
E-T-A SVS03-20-C10 E-T-A SVS03-20-C10 E-T-A SVS03-20-C10 E-T-A SVS03-20-C10 E-T-A SVS03-20-C10
more images
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
E-T-A SVS03-20-C10
Јавете се