CNC bed type milling machine
TOS FSS 80

цена
аукција
Година на градба
1990
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.541 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
CNC bed type milling machine
Производителот:
TOS
модел:
FSS 80
Година на градба:
1990
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.541 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

X headstock: 3000 mm
Y headstock transversal: 800 mm
Z headstock vertical: 1000 mm

clamping surface: 3000 x 800 mm
Control: CNC Heidenhain TNC 355

ISO: 50
Evaluation according to AMV: yes
drive spindle: swiveling (horizontal and vertical)
spindle drive: 15 kW

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A8160863
Референтен број:
AUC-230247
Ажурирање:
последен на 08.03.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 8160863
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.527 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC TOS FSQ 80 CNC
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS FSQ 80 CNC
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80 TOS TRENS SUI 80
more images
10
Холандија
1707 km
TOS TRENS SUI 80
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80 TOS SUS 80
more images
14
Германија Leingarten
1292 km
TOS SUS 80
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80 TOS TRENCIN SUI 80
more images
9
Германија Weißenhorn
1176 km
TOS TRENCIN SUI 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tos WFQ 80 NC A Tos WFQ 80 NC A Tos WFQ 80 NC A Tos WFQ 80 NC A Tos WFQ 80 NC A Tos WFQ 80 NC A Tos WFQ 80 NC A
more images
7
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Tos WFQ 80 NC A
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80 TOS KUŘIM FS 80
more images
14
Франција Saint-Chamond
1452 km
TOS KUŘIM FS 80
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS FSQ 80
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G TOS KUŘIM FS 80 G
more images
6
Романија Brașov
546 km
TOS KUŘIM FS 80 G
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 TOS SVITAVY F2T-80 TOS SVITAVY F2T-80 TOS SVITAVY F2T-80 TOS SVITAVY F2T-80 TOS SVITAVY F2T-80
more images
5
Полска Juszczyn
915 km
TOS SVITAVY F2T-80
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUA 80 TOS SUA 80 TOS SUA 80 TOS SUA 80 TOS SUA 80 TOS SUA 80
more images
6
Данска Pandrup
1937 km
TOS SUA 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FSS80 TOS FSS80 TOS FSS80 TOS FSS80 TOS FSS80 TOS FSS80 TOS FSS80 TOS FSS80
more images
8
Данска Pandrup
1937 km
TOS FSS80
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
TOS Kurim FNK 25, 800x370x450mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by LFSS DPM 1040/80
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by LFSS DPM 1040/80
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm) TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm)
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
TOS SV 18 RA (180 x 1000 mm)
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by LFSS DPM-K 1040-80 HESSE by LFSS DPM-K 1040-80 HESSE by LFSS DPM-K 1040-80 HESSE by LFSS DPM-K 1040-80 HESSE by LFSS DPM-K 1040-80
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by LFSS DPM-K 1040-80
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600 STROJTOS MC 80/1600
more images
9
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
STROJTOS MC 80/1600
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Babenhausen
1356 km
Sinmag Planeto SM2-80L
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS VARNSDORF WHN13CNC TOS VARNSDORF WHN13CNC TOS VARNSDORF WHN13CNC TOS VARNSDORF WHN13CNC TOS VARNSDORF WHN13CNC
more images
5
Холандија Babberich
1645 km
TOS VARNSDORF WHN13CNC
1992
добро (искористено)
Класифицирана реклама
TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100 TOS Hostivař SU 100
more images
11
Романија Piatra Neamț
698 km
TOS Hostivař SU 100
1986
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOSHIBA IS 280 GS
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOSS SF 280 TOSS SF 280 TOSS SF 280 TOSS SF 280 TOSS SF 280 TOSS SF 280
more images
6
Германија Berlin
1365 km
TOSS SF 280
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
METOSA UD 260 CH x 1500 FAGOR 8055/55/TC
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E
more images
6
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Toshiba RAV SM804UT-E RAV-SM1102AT-E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E
more images
6
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
Toshiba RAV SM804UT-E RAV SM803AT-E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6
more images
8
Австрија Bergheim bei Salzburg
(Локација на дилерот)
980 km
Mercedes-Benz ANTOS 2543 HOLZ LKW+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
Kessler DMQ 180.AM.4.AFS SN:129850 - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Kessler DMQ 180.AM.4.AFS SN:129850 - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Kessler DMQ 180.AM.4.AFS SN:129850 - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Kessler DMQ 180.AM.4.AFS SN:129850 - mit 12 Monaten Gewährleistung! - Kessler DMQ 180.AM.4.AFS SN:129850 - mit 12 Monaten Gewährleistung! -
more images
5
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Kessler DMQ 180.AM.4.AFS SN:129850 - mit 12 Monaten Gewährleistung! -
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos
more images
13
Германија Seesen
1441 km
MAN TGL 7.180 Doppelstock f. 2 Autos
Ново
Класифицирана реклама
Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me
more images
15
Холандија Etten-Leur
1709 km
Iveco Eurocargo 80.18 Euro 5 Manual pto ESDA 17 me
2012
Втора рака
Класифицирана реклама
Humbaur 8028 MTKA 304222 Universaltr. inkl. Radstoßd. Humbaur 8028 MTKA 304222 Universaltr. inkl. Radstoßd. Humbaur 8028 MTKA 304222 Universaltr. inkl. Radstoßd. Humbaur 8028 MTKA 304222 Universaltr. inkl. Radstoßd.
more images
4
Германија Frankfurt am Main
(Локација на дилерот)
1380 km
Humbaur 8028 MTKA 304222 Universaltr. inkl. Radstoßd.
Ново
Класифицирана реклама
Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle
more images
15
Холандија Ravenstein
1665 km
Scania R580 V8 NGS Highline 8x4*4 PTO Steering axle
2019
Втора рака
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6
more images
10
Австрија Bergheim bei Salzburg
(Локација на дилерот)
980 km
Mercedes-Benz ANTOS 2543 PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder
more images
15
Германија Wenzendorf
(Локација на дилерот)
1583 km
DAF 106.480 XF SSC 480 FAR ACC 2xAHK Intarder
Втора рака
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000 Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000
more images
15
Холандија Giessen
1699 km
Mercedes-Benz ANTOS 1933 / Euro 6 / Airco / NL Truck / 380.000
2015
Втора рака
Класифицирана реклама
Германија Babenhausen
1356 km
Sinmag Baguetto SM2-380
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC VFFS-SYS 8-lane 480-G
more images
1
Германија
1591 km
AMTEC VFFS-SYS 8-lane 480-G
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DAITO DAITO S8010 BANDSAW
more images
1
Обединето Кралство
2148 km
DAITO DAITO S8010 BANDSAW
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz ANTOS PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6 Mercedes-Benz ANTOS PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6
more images
2
Австрија Bergheim bei Salzburg
(Локација на дилерот)
980 km
Mercedes-Benz ANTOS PRITSCHE+EPSILON KRAN C80Z TOP EURO 6
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
AMTEC VFFS-SYS 8-lane 480-L
more images
1
Германија
1591 km
AMTEC VFFS-SYS 8-lane 480-L
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMTEC VFFS-SYS 8-lane 480-P
more images
1
Германија
1591 km
AMTEC VFFS-SYS 8-lane 480-P
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS DU200AN TOS DU200AN TOS DU200AN TOS DU200AN TOS DU200AN
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TOS DU200AN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS FO - 6 TOS FO - 6 TOS FO - 6 TOS FO - 6
more images
4
Германија Weiterstadt
1372 km
TOS FO - 6
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS Prima
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS verschiedene Grössen TOS verschiedene Grössen TOS verschiedene Grössen TOS verschiedene Grössen
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
TOS verschiedene Grössen
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75 TOS W75
more images
9
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS W75
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63 TOS WH 63
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS WH 63
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS H 63 TOS H 63 TOS H 63 TOS H 63 TOS H 63
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS H 63
1950
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A TOS H 100 A
more images
11
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS H 100 A
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SKJ 20 TOS SKJ 20 TOS SKJ 20 TOS SKJ 20 TOS SKJ 20 TOS SKJ 20 TOS SKJ 20
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS SKJ 20
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SK 12 TOS SK 12 TOS SK 12 TOS SK 12
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOS SK 12
1961
добро (искористено)
Јавете се