5-axis laser cutting machine
TRUMPF TruLaser Cell 7020

цена
аукција
Година на градба
2008
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.510 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
5-axis laser cutting machine
Производителот:
TRUMPF
модел:
TruLaser Cell 7020
Број на машина:
A0421A0099
Година на градба:
2008
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
39200

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.510 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
4.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

5-axis / 3-D laser cutting machine

TECHNICAL DETAILS

X-axis: 2000 mm
Y-axis: 1500 mm
Z-axis: 750 mm

laser source: TruFlow 2700 (CO2)
Laser power: 2700 Watt
Cutting gases: O2, N2, Ar

Focal length cutting optics 1: 155 mm incl. sensor
Focal length cutting optics 2: 240 mm
table: 2000 x 1500 m


MACHINE DETAILS

Machine hours: 40600 h
laser switch-on time: 39200 h
Cutting time: 6900 h
Last laser power measurement: 2790 Watt
Supply voltage: 400 V / 50 Hz


EQUIPMENT

 • Operating manuals
 • APC distance control,
 • programmable cutting gas selection,
 • adjustment device, analog value cutting, pressure adjustment, valves
 • Working table extraction system incl. piping Compact dust extractor with 2000 Nm3/h incl. spark pre-separator, extraction pipe connection, for 1 active extraction point
 • Protective cabin incl. separate exhaust system
 • Special cover of the cabin top / roof
 • Automatic sliding door in front Control panel incl. multi-button, acknowledgement and emergency stop
 • Position laser diode
 • Stationary, rotatable pendant control panel
 • Magnetic coupling, head recognition
 • Laser power control
 • Power cycles
 • Logbook function
 • Focus Line
 • Nitrogen jet ventilation
 • network connection incl. installation via teleservice
 • analog modem for teleservice

ДОКУМЕНТИ

12371450.pdf (PDF)

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A12371450
Референтен број:
AUC-2309081
Ажурирање:
последен на 06.09.2023

Контакт

Kai Achtermann
Лице за контакт: Kai Achtermann
ИД на машината: 12371450
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.510 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13 TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13
more images
8
Германија Kirchheim unter Teck
1244 km
TRUMPF TruLaser Cell 7020 L13
2012
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 8030 (L60) - 06-2018 !! TRUMPF TruLaser Cell 8030 (L60) - 06-2018 !!
more images
2
Германија Leonberg
1278 km
TRUMPF TruLaser Cell 8030 (L60) - 06-2018 !!
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 3000 TRUMPF TruLaser Cell 3000 TRUMPF TruLaser Cell 3000 TRUMPF TruLaser Cell 3000 TRUMPF TruLaser Cell 3000 TRUMPF TruLaser Cell 3000
more images
6
Швајцарија Rüti
1200 km
TRUMPF TruLaser Cell 3000
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 7040 TRUMPF TruLaser Cell 7040 TRUMPF TruLaser Cell 7040 TRUMPF TruLaser Cell 7040 TRUMPF TruLaser Cell 7040
more images
5
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
TRUMPF TruLaser Cell 7040
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60
more images
7
Франција Val-au-Perche
1809 km
TRUMPF TruLaser Cell 8030 L60
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser Cell 3000 Trumpf TruLaser Cell 3000 Trumpf TruLaser Cell 3000 Trumpf TruLaser Cell 3000 Trumpf TruLaser Cell 3000 Trumpf TruLaser Cell 3000
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Trumpf TruLaser Cell 3000
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 8030 (L60) - 2018 !! TRUMPF TruLaser Cell 8030 (L60) - 2018 !!
more images
2
Германија Leonberg
1278 km
TRUMPF TruLaser Cell 8030 (L60) - 2018 !!
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45 TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45
more images
8
Франција Val-au-Perche
1809 km
TRUMPF TruLaser Cell 8030 L45
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2) TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2)
more images
12
Германија Leonberg
1278 km
TRUMPF TruLaser Cell 7040 ( CO2)
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Trumpf TruLaser 3040
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic Trumpf TruLaser 5030 classic
more images
9
Холандија Netherlands
1707 km
Trumpf TruLaser 5030 classic
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000 TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000
more images
15
Словачка
802 km
TRUMPF TruLaser 3040, type of laser TruFlow 4000
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 3030 Trumpf TruLaser 3030 Trumpf TruLaser 3030 Trumpf TruLaser 3030 Trumpf TruLaser 3030 Trumpf TruLaser 3030 Trumpf TruLaser 3030
more images
7
Германија Vlotho
1525 km
Trumpf TruLaser 3030
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 Year 2007 , 4 KW Resonator
more images
1
Франција Frankreich
1643 km
TRUMPF TruLaser 3030 Year 2007 , 4 KW Resonator
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Trumpf TruLaser 1030
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Trumpf TruLaser 3030 - 5kW (L20)
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster
more images
9
Белгија België
1655 km
Trumpf TruLaser 3030+ Liftmaster
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trulaser 3030, 6 kW INV 26483 TRUMPF Trulaser 3030, 6 kW INV 26483 TRUMPF Trulaser 3030, 6 kW INV 26483 TRUMPF Trulaser 3030, 6 kW INV 26483
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF Trulaser 3030, 6 kW INV 26483
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија
2137 km
TRUMPF TruLaser 5030 fiber
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W
more images
10
Германија Siegen
1473 km
TRUMPF TruLaser 8000 , 6000W
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TRUMPF TruLaser 3030
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030
more images
9
Германија Hamburg
1593 km
TRUMPF TruLaser 3030
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster
more images
8
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruLaser 5030 Fiber(L68) 5kW+LiftMaster
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRULASER 3040 (L32)
more images
1
Италија Bassano del Grappa
928 km
TRUMPF TRULASER 3040 (L32)
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Poznań
1256 km
TRUMPF TruLaser 3030
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060 Trumpf Trulaser 5060
more images
13
Германија Leingarten
1292 km
Trumpf Trulaser 5060
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030 Trumpf TruLaser 1030
more images
5
Чешка република Tschechien
1035 km
Trumpf TruLaser 1030
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Германија
1369 km
TRUMPF TruLaser 5040
2008
добро (искористено)
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster
more images
9
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 5000 Watt LiftMaster
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 5030 TRUMPF TruLaser 5030 TRUMPF TruLaser 5030 TRUMPF TruLaser 5030 TRUMPF TruLaser 5030
more images
5
Шпанија
2137 km
TRUMPF TruLaser 5030
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Trumpf TruLaser Tube 5000 FIBER 3kW
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber TRUMPF TruLaser 3040 fiber
more images
11
Германија Göppingen
1231 km
TRUMPF TruLaser 3040 fiber
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser Tube 7000 Trumpf TruLaser Tube 7000 Trumpf TruLaser Tube 7000 Trumpf TruLaser Tube 7000 Trumpf TruLaser Tube 7000 Trumpf TruLaser Tube 7000 Trumpf TruLaser Tube 7000
more images
7
Естонија Estonia
1905 km
Trumpf TruLaser Tube 7000
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000 TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000
more images
8
Германија Bünde
(Локација на дилерот)
1541 km
TRUMPF TruLaser L 5030 + TruFlow 5000
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt
more images
2
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 2030 fiber TRUMPF TruLaser 2030 fiber TRUMPF TruLaser 2030 fiber TRUMPF TruLaser 2030 fiber TRUMPF TruLaser 2030 fiber TRUMPF TruLaser 2030 fiber TRUMPF TruLaser 2030 fiber
more images
7
Чешка република Domažlice
1107 km
TRUMPF TruLaser 2030 fiber
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 5030 Classic Trumpf TruLaser 5030 Classic Trumpf TruLaser 5030 Classic
more images
3
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Trumpf TruLaser 5030 Classic
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber TRUMPF TruLaser 1030 fiber
more images
12
Германија München
1082 km
TRUMPF TruLaser 1030 fiber
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 3530 + Lift Master Trumpf TruLaser 3530 + Lift Master Trumpf TruLaser 3530 + Lift Master Trumpf TruLaser 3530 + Lift Master Trumpf TruLaser 3530 + Lift Master
more images
5
Франција France
1643 km
Trumpf TruLaser 3530 + Lift Master
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060 TRUMPF TruLaser 5060
more images
9
Полска Kraków
948 km
TRUMPF TruLaser 5060
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt
more images
5
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruLaser 3030 (L20) 4000 Watt
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030 TRUMPF TruLaser 3030
more images
12
Турција Burdur, Türkiye
850 km
TRUMPF TruLaser 3030
2015
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
Trumpf TruLaser Tube 5000
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3040 TRUMPF TruLaser 3040 TRUMPF TruLaser 3040 TRUMPF TruLaser 3040 TRUMPF TruLaser 3040 TRUMPF TruLaser 3040
more images
6
Словачка
802 km
TRUMPF TruLaser 3040
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 3030 L20 Trumpf TruLaser 3030 L20 Trumpf TruLaser 3030 L20 Trumpf TruLaser 3030 L20 Trumpf TruLaser 3030 L20
more images
5
Австрија Österreich
870 km
Trumpf TruLaser 3030 L20
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR
more images
6
Германија Deutschland
1369 km
TRUMPF TruLaser 3030 / 6 KW . Year 2011/ SCHR
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt
more images
9
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruLaser 5030 Fiber (L41) 3000 Watt
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000 Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000
more images
9
Германија
1369 km
Trumpf TruLaser 8000 TruFlow 6000
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt
more images
8
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruLaser 7025 3600 Watt
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TruLaser 5040 classic Trumpf TruLaser 5040 classic Trumpf TruLaser 5040 classic Trumpf TruLaser 5040 classic Trumpf TruLaser 5040 classic
more images
5
Германија
1369 km
Trumpf TruLaser 5040 classic
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се