Trumpf laser cutting machine
TRUMPF Trumatic L 4050
НОВО

цена
аукција
Година на градба
2004
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.565 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Trumpf laser cutting machine
Производителот:
TRUMPF
модел:
Trumatic L 4050
Број на машина:
A0250a0106_2
Година на градба:
2004
држава:
многу добро (користено)
функционалност:
целосно функционален
Работно време:
16731

ИСПОРАКА

Локација:
Nordrhein-Westfalen, Германија Германија – Растојание: околу 1.565 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
2.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС


TECHNICAL DETAILS

travels X / Y / Z: 4.000 / 2.000 / 115 mm
Workpiece weight: max. 1,800 kg
Max. Sheet thickness (steel / aluminum): 25 / 15 mm

Traversing speed: 200 / 300 m/min (parallel / simultaneous)
Table dimensions: 4,000 x 2,000 mm

Smallest program unit: 0,001 mm
Accuracy position: 0,1 mm
Accuracy repetition: 0,03 mm
Control: Sinumerik 840D


MACHINE DETAILS

dimensions: 13,00 x 5,40 x 2,40 mm
weight: 14 t
Operating hours: approx. 16,731 h
Switch-on time laser: approx. 43.132 h

Laser: TLF 5000
Laser power: 5 kW
Laser type: CO2
Wavelength: 1060 nm
Beam Mode: TEM(01)


CONSUMPTION

CO2: 1 l/h
N2: 6 l/h
He: 13 l/h
Cutting gas: 500 - 2.000 l/h
Power: 33 - 72 kW


EQUIPMENT

 • RotoLas, incl. various accessories
 • incl. TruTops software, also for tube lasers
 • the transmitter tube came new 09/2022
 • incl. 4 cutting heads (1 x 5", 2 x 7,5", 1 x 9")

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A8352242
Референтен број:
AUC-230259
Ажурирање:
последен на 21.03.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 8352242
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.571 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW
more images
10
Германија Michelfeld
1257 km
TRUMPF TRUMATIC L 4030 - 4 kW
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050
more images
15
Полска Olesno
1064 km
TRUMPF TRUMATIC L 3050
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050 TRUMPF TRUMATIC L 3050
more images
10
Канада
8682 km
TRUMPF TRUMATIC L 3050
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF L 4050 TRUMPF L 4050 TRUMPF L 4050 TRUMPF L 4050 TRUMPF L 4050 TRUMPF L 4050 TRUMPF L 4050
more images
7
Германија Telgte
1568 km
TRUMPF L 4050
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030
more images
6
Унгарија Hungary
643 km
Trumpf Trumatic L 3030
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW TRUMPF L 4050 5kW
more images
9
Германија
1369 km
TRUMPF L 4050 5kW
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030
more images
11
Trumpf Trumatic L 3030
1996
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600 Trumpf Trumatic 600 L 1600
more images
12
Холандија Soerendonk
1638 km
Trumpf Trumatic 600 L 1600
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Chemnitz
1229 km
TRUMPF TRUMATIC 600 L
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW
more images
8
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TRUMATIC L 3050 - 5kW
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030 Trumpf Trumatic L 3030
more images
10
Германија Leingarten
1292 km
Trumpf Trumatic L 3030
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030 TRUMPF Trumatic L4030
more images
12
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TRUMPF Trumatic L4030
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic
more images
14
Германија Offenburg
1327 km
TRUMPF Trumatic 3050 (L15) 6KW / 5030 classic
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf L 3030 with Liftmaster Trumpf L 3030 with Liftmaster Trumpf L 3030 with Liftmaster Trumpf L 3030 with Liftmaster Trumpf L 3030 with Liftmaster Trumpf L 3030 with Liftmaster Trumpf L 3030 with Liftmaster
more images
7
Германија
1369 km
Trumpf L 3030 with Liftmaster
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber TRUMPF TruMatic 3000 fiber
more images
9
Франција Frankreich
1643 km
TRUMPF TruMatic 3000 fiber
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic L3030S TRUMPF Trumatic L3030S TRUMPF Trumatic L3030S TRUMPF Trumatic L3030S TRUMPF Trumatic L3030S TRUMPF Trumatic L3030S
more images
6
Литванија Šiauliai
1597 km
TRUMPF Trumatic L3030S
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Финска Kajaani
2545 km
TRUMPF Trumatic L3030 Rotolas
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic TC L3020 TRUMPF Trumatic TC L3020 TRUMPF Trumatic TC L3020 TRUMPF Trumatic TC L3020
more images
4
Хрватска Donja Stubica
673 km
TRUMPF Trumatic TC L3020
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W
more images
6
Германија Offenburg
1327 km
TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030 Trumpf Trumatic L4030
more images
9
Шпанија
2137 km
Trumpf Trumatic L4030
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic 500 R INV 25129 TRUMPF Trumatic 500 R INV 25129 TRUMPF Trumatic 500 R INV 25129
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF Trumatic 500 R INV 25129
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030
more images
5
Германија Hamburg
1593 km
Trumpf L 3030
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030
more images
5
Германија Ludwigsburg
1273 km
Trumpf L 3030
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC 500R 1300 TRUMPF TRUMATIC 500R 1300 TRUMPF TRUMATIC 500R 1300
more images
3
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TRUMATIC 500R 1300
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf L 3030 3030 (L20) Trumpf L 3030 3030 (L20) Trumpf L 3030 3030 (L20) Trumpf L 3030 3030 (L20) Trumpf L 3030 3030 (L20)
more images
5
Германија Leingarten
1292 km
Trumpf L 3030 3030 (L20)
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L Trumpf Trumatic 600L
more images
8
Шпанија
2137 km
Trumpf Trumatic 600L
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116 TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116 TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116 TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116 TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116 TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116 TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116
more images
7
Чешка република Beroun
1104 km
TRUMPF Trumatic L4030. INV 25116
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
TRUMPF TRUMATIC L3030
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic L3030 TRUMPF TruMatic L3030 TRUMPF TruMatic L3030
more images
3
Полска Kraków
952 km
TRUMPF TruMatic L3030
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt
more images
8
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruMatic 3000 fiber (K04) 1300 3000Watt
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030 Trumpf L 3030
more images
5
Германија Leingarten
1292 km
Trumpf L 3030
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R Trumpf Trumatic 500R
more images
10
Чешка република Tschechien
1035 km
Trumpf Trumatic 500R
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic 260R TRUMPF Trumatic 260R TRUMPF Trumatic 260R
more images
3
Полска Kamień Krajeński
1364 km
TRUMPF Trumatic 260R
1993
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumpf TC L 3050 5kw TRUMPF Trumpf TC L 3050 5kw TRUMPF Trumpf TC L 3050 5kw TRUMPF Trumpf TC L 3050 5kw
more images
4
Австрија Österreich
870 km
TRUMPF Trumpf TC L 3050 5kw
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
TRUMPF Trumatic L6050
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt
more images
10
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruMatic 6000 (K01M) 1300 2700 Watt
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf L 3030 ROTOLAS Trumpf L 3030 ROTOLAS Trumpf L 3030 ROTOLAS
more images
3
Германија Leingarten
1292 km
Trumpf L 3030 ROTOLAS
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster
more images
15
Холандија Netherlands
1707 km
Trumpf Trumatic L3050 + Liftmaster
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC 3000R - 1600 TRUMPF TRUMATIC 3000R - 1600 TRUMPF TRUMATIC 3000R - 1600
more images
3
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TRUMPF TRUMATIC 3000R - 1600
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Günzburg
1178 km
TRUMPF TruMatic 3000
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030 TRUMPF TRUMATIC L3030
more images
6
Полска Straszęcin
942 km
TRUMPF TRUMATIC L3030
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L TRUMPF Trumatic TC600L
more images
9
Германија Norken
1464 km
TRUMPF Trumatic TC600L
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF L 3030 RotoLas TRUMPF L 3030 RotoLas
more images
2
Германија Leingarten
1292 km
TRUMPF L 3030 RotoLas
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030
more images
8
Португалија Portugal
2536 km
Trumpf Trumatic L3030
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic 5000 TRUMPF Trumatic 5000 TRUMPF Trumatic 5000
more images
3
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
TRUMPF Trumatic 5000
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic 500 Trumpf Trumatic 500 Trumpf Trumatic 500 Trumpf Trumatic 500 Trumpf Trumatic 500
more images
5
Полска Łysomice
1299 km
Trumpf Trumatic 500
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Beckov
854 km
TRUMPF Trumatic tc 500-1300
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF Trumatic L3030 TRUMPF Trumatic L3030 TRUMPF Trumatic L3030 TRUMPF Trumatic L3030 TRUMPF Trumatic L3030
more images
5
Полска Krosno
901 km
TRUMPF Trumatic L3030
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030 Trumpf Trumatic L3030
more images
7
Босна и Херцеговина Bosnien und Herzegowina
420 km
Trumpf Trumatic L3030
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240 Trumpf TRUMATIC 240
more images
14
Шпанија
2137 km
Trumpf TRUMATIC 240
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се