Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Refrigerated truck
VW Crafter Kasten 2.0 TDI 35 L3H3 KÜHLWAGEN+NAVI+KAM
НОВИ

Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
33.571 €
Година на производство
2019
Вид на понуда
Користени
локација
26197 Großenkneten, Germany

машина за

тип на машина:
Refrigerated truck
Производител:
VW
модел:
Crafter Kasten 2.0 TDI 35 L3H3 KÜHLWAGEN+NAVI+KAM
Сериски број:
3396a
Година на производство:
2019
состојба:
користен

Цената и локацијата

цена:
33.571 € Фиксна цена не вклучувајќи ДДВ
локација:
26197 Großenkneten, Germany

Преглед на

оглас проект:
A6207640
Референтен бр.:
20146183
последен пат ажурирани:
на 19.09.2021

Продавачот

AutoAgenturNord GmbH & Co. KG

Лице за контакт:Lukas Schablitzki

Am Anger 14

26197 Großenkneten, Германија

регистриран од: 2021

61 реклами на интернет

Вашата порака е доставен.

ИСПРАТИ Испраќам барање

de
at
ch
us
gb
fr
be
es
mx
it
nl
pl
ru
by
ua
ee
tr
nz
ie
cz
dk
fi
se
no
mt
lu
gr
lt
lv
is
pt
br
ve
ar
hu
sk
ro
md
si
rs
me
al
hr
bg
mk
ba
il
eg
in
in
id
kr
jp
th
my
vn
cn
tw
ir
bd
af
Напомена: Вашето барање ќе биде доставен до сите дилери во оваа категорија. Ова многу да резултира во многу голем број на понуди!
Вие исто така може да бидат заинтересирани во овие реклами.