Testera za kracenje talpi
Wei MJ276B

Фиксна цена плус ДДВ.
4.850 €
Година на градба
2022
држава
Ново
Локација
Milomira Stanisavljevica 38, 36210 Vrnjacka Banja, RS

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Testera za kracenje talpi
Производителот:
Wei
модел:
MJ276B
Година на градба:
2022
држава:
Ново

ЦЕНА И ЛОКАЦИЈА

цена:
4.850 €
Локација:
Milomira Stanisavljevica 38, 36210 Vrnjacka Banja, RS Србија

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A12810065
Ажурирање:
последен на 27.09.2023

ОПИС

Kratilica pneumatska sa laserskim obelezivacem
-Testera 600mm
7jmnnkcr
-Max visina secenja 190mm
-Precnik vretena 30mm
-El.motor 7.5kw
-Tezina 750kg

даватели на услуги

Jela Stil Masine

Лице за контакт:Г Stevan Radojkovic

Milomira Stanisavljevica 38

36210 Vrnjacka Banja, Србија

Регистриран од: 2022

5 Реклами на интернет

Испрати барање

us 
Германија
Австрија
Швајцарија
Соединетите Американски Држави
Обединето Кралство
Франција
Белгија
Шпанија
Мексико
Италија
Холандија
Полска
Руска Федерација
Белорусија (Белорусија)
Украина
Естонија
Турција
Нов Зеланд
Ирска
Чешка република
Данска
Финска
Шведска
Норвешка
Малта
Луксембург
Грција
Литванија
Латвија
Исланд
Португалија
Бразил
Венецуела
Аргентина
Унгарија
Словачка
Романија
Молдавија
Словенија
Србија
Црна Гора
Албанија
Хрватска
Бугарија
Македонија
Босна и Херцеговина
Израел
Египет
Индија
Индонезија
Јужна Кореа
Јапонија
Тајланд
Малезија
Виетнам
Кина
Тајван
Иран
Бангладеш
Авганистан
Забелешка: Вашето барање ќе биде проследено до сите дилери во оваа категорија. Тоа значи дека можете да добиете голем број понуди!
Барањето не можеше да се испрати. Обидете се повторно подоцна.
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520 HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520 HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520 HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520 HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520 HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520 HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520
more images
Црна Гора Tuzi
219 km
HENG WEI PRECISION MACHINE HW-520
Јавете се
Класифицирана реклама
Jor Wei JW- Jor Wei JW- Jor Wei JW- Jor Wei JW- Jor Wei JW-
more images
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1.647 km
Jor Wei JW-
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Primus MD/R WEILER Primus MD/R WEILER Primus MD/R WEILER Primus MD/R
more images
Германија Staufenberg
1.426 km
WEILER Primus MD/R
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER PRIMUS 2 CNC WEILER PRIMUS 2 CNC WEILER PRIMUS 2 CNC
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
WEILER PRIMUS 2 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Profimat 22 N
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1.324 km
WEINBRENNER TSV 20/4100
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler 160 CNC
more images
Германија Germany
1.369 km
Weiler 160 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
YAWEI HLB 1530 6KW YAWEI HLB 1530 6KW YAWEI HLB 1530 6KW YAWEI HLB 1530 6KW YAWEI HLB 1530 6KW
more images
Германија Großrudestedt
1.333 km
YAWEI HLB 1530 6KW
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Weiss 175487A Motorschleifspindel SN 175487A-0036 mit Indramat Anschlussstecker
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISS WKG 1000 WEISS WKG 1000 WEISS WKG 1000 WEISS WKG 1000
more images
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1.189 km
WEISS WKG 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400 Weima TH 400
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weima TH 400
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG WEINIG UNIMAT 30 EL
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG WEINIG UNIMAT 30 EL
Јавете се
Класифицирана реклама
BRAND (Schweiz) Mini 500 BRAND (Schweiz) Mini 500 BRAND (Schweiz) Mini 500 BRAND (Schweiz) Mini 500 BRAND (Schweiz) Mini 500 BRAND (Schweiz) Mini 500
more images
Германија Hessisch Lichtenau
1.408 km
BRAND (Schweiz) Mini 500
Јавете се
аукција
Германија Preußisch Oldendorf
1.553 km
WEISS
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592 Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592 Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592 Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592 Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592 Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Weiss WEISS TS500X Rundschalttisch mit 6 Stationen + KOD 648-1MB / G / X SN:628592
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5 WEIMA WL 5
more images
Полска Sierakowska Huta
1.443 km
WEIMA WL 5
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22 Weinig Q 22
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Q 22
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG PFA 14/6 WEINIG PFA 14/6 WEINIG PFA 14/6 WEINIG PFA 14/6 WEINIG PFA 14/6 WEINIG PFA 14/6 WEINIG PFA 14/6
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG PFA 14/6
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig
more images
Германија Tauberbischofsheim
1.294 km
Weinig
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Weinbrenner TSV 6/2050 Hydraulische Tafelschere
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! - Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! -
more images
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1.538 km
Weiss W-175229B / 175229B Schleifspindel SN: 175229B-0033 - ! -
Јавете се
аукција
Германија Eichstätt
1.155 km
Weiler Praktikant 160
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Quattromat 23P
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINMANN
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINMANN
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig 45x45
more images
Германија Tauberbischofsheim
1.294 km
Weinig 45x45
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Praktikant 500 Drehmaschine Weiler Praktikant 500 Drehmaschine Weiler Praktikant 500 Drehmaschine Weiler Praktikant 500 Drehmaschine
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Weiler Praktikant 500 Drehmaschine
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER E 110 x 3000 WEILER E 110 x 3000 WEILER E 110 x 3000 WEILER E 110 x 3000 WEILER E 110 x 3000 WEILER E 110 x 3000 WEILER E 110 x 3000
more images
Холандија Babberich
1.645 km
WEILER E 110 x 3000
Јавете се
аукција
Германија Eichstätt
1.155 km
Weiss WT 3-340/70
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300 Weinig Unimat 300
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Unimat 300
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG RONDAMAT 950 WEINIG RONDAMAT 950 WEINIG RONDAMAT 950 WEINIG RONDAMAT 950
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG RONDAMAT 950
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER E 35 WEILER E 35 WEILER E 35 WEILER E 35 WEILER E 35 WEILER E 35 WEILER E 35 WEILER E 35
more images
Австрија Aflenz Land
835 km
WEILER E 35
Јавете се
Класифицирана реклама
Weiler Praktikant 160B Drehmaschine Weiler Praktikant 160B Drehmaschine Weiler Praktikant 160B Drehmaschine Weiler Praktikant 160B Drehmaschine
more images
Германија Weiterstadt
1.372 km
Weiler Praktikant 160B Drehmaschine
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingarten 3100 x 15 mm Weingarten 3100 x 15 mm
more images
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1.739 km
Weingarten 3100 x 15 mm
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10 WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10
more images
Германија Staufenberg
1.418 km
WEIPERT Außenrundschleifmaschine Weipert 10
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960 Weinig Rondamat 960
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Rondamat 960
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG OPTICONTROL 970 WEINIG OPTICONTROL 970 WEINIG OPTICONTROL 970 WEINIG OPTICONTROL 970 WEINIG OPTICONTROL 970 WEINIG OPTICONTROL 970
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG OPTICONTROL 970
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten Weingarten
more images
Австрија Pinkafeld
780 km
Weingarten
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Cube Weinig Cube Weinig Cube Weinig Cube Weinig Cube Weinig Cube
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
Weinig Cube
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Profimat 22 N
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINMANN WMS120
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINMANN WMS120
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Profimat 22 N
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG UNIMAT 23E
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG UNIMAT 23E
Јавете се
Класифицирана реклама
Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N Weinig Profimat 22 N
more images
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1.660 km
Weinig Profimat 22 N
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG UNIMAT 1000 WEINIG UNIMAT 1000 WEINIG UNIMAT 1000 WEINIG UNIMAT 1000 WEINIG UNIMAT 1000 WEINIG UNIMAT 1000 WEINIG UNIMAT 1000
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG UNIMAT 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG UNIMAT 500
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG UNIMAT 500
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG PROFIMAT 23 E WEINIG PROFIMAT 23 E WEINIG PROFIMAT 23 E WEINIG PROFIMAT 23 E WEINIG PROFIMAT 23 E
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG PROFIMAT 23 E
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG UNIMAT 23E WEINIG UNIMAT 23E WEINIG UNIMAT 23E WEINIG UNIMAT 23E WEINIG UNIMAT 23E
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG UNIMAT 23E
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG POWERMAT 500 POWERLOCK
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG POWERMAT 500 POWERLOCK
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG U22 A WEINIG U22 A WEINIG U22 A WEINIG U22 A WEINIG U22 A WEINIG U22 A WEINIG U22 A
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG U22 A
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINIG UNIMAT 22 A
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1.591 km
WEINIG UNIMAT 22 A
Јавете се