Grinding machine
Ziersch & Baltrusch 8.30

цена
аукција
Година на градба
1992
држава
Втора рака (целосно функционален)
Локација
Германија – Растојание: околу 1.407 км
Повеќе аукции

ПОДАТОЦИ ЗА МАШИНАТА

Означување на машината:
Grinding machine
Производителот:
Ziersch & Baltrusch
модел:
8.30
Година на градба:
1992
држава:
добро (искористено)
функционалност:
целосно функционален

ИСПОРАКА

Локација:
Hessen, Германија Германија – Растојание: околу 1.407 км
Достапност:
веднаш по завршувањето на лицитацијата
Услови за достава:
FCA
Трошоци за расклопување и товарење:
1.000 € (обврзувачки)
Подигнување на локација:
бесплатно
Испорака:

ОПИС

TECHNICAL DETAILS

grinding length: 650 mm
grinding width: 350 mm
grinding height: 250 mm
distance spindle - table: 600 mm

bore: 127 mm
speed: 1000 - 300 rpm

Longitudinal table movement: 750 mm
transversal movement: 310 mm
handwheel scale division: 0,025 mm


MACHINE DETAILS

total power requirement: 8,8 kW
machine weight: approx. 2,7 t

ДОКУМЕНТИ

9775880.pdf (PDF)

ОБРАБОТКА НА ПЛАЌАЊЕТО

дополнителни трошоци за купување:
18 %
Услови на плаќање:
100% претплата
начини за плаќање:
Vorkasse Überweisung Icon трансфер
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Фактурите се издаваат во износ од највисоката понуда плус сите трошоци за расклопување/товар и трошоци за испорака, како и дополнителните трошоци за купување и законскиот ДДВ.

ДЕТАЛИ ЗА ПОНУДАТА

ID на реклама:
A9775880
Референтен број:
AUC-230529
Ажурирање:
последен на 25.05.2023

Контакт

Max Fiene
Лице за контакт: Max Fiene
ИД на машината: 9775880
телефон:
Siegel Siegel

Machineseeker Заштита на купувачот

Безбедно плаќање преку зачувана сметка
Строго проверен продавач
Лична и повеќејазична поддршка

разгледување

Можна е посета
машина под напојување
Machineseeker генерално препорачува да се гледаат користени машини.
Сите информации се дадени според нашето знаење и верување - убедете се на страницата.

даватели на услуги

Trustseal
Комерцијален професионален продавач
Германија Германија
Растојание: околу 1.418 км
Можеби ќе ве интересираат и овие огласи.
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch Formmaster 8/30 Ziersch & Baltrusch Formmaster 8/30 Ziersch & Baltrusch Formmaster 8/30
more images
3
Германија Kißlegg
1162 km
Ziersch & Baltrusch Formmaster 8/30
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30 Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30 Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30 Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30 Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30 Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30 Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30
more images
7
Германија Burgoberbach
1215 km
Ziersch & Baltrusch FORMMASTER 6/30
1991
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30
more images
11
Германија Mörsdorf
1282 km
ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30
1991
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30 ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30
more images
3
Италија Gallarate
1135 km
ZIERSCH & BALTRUSCH Formmaster 6/30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E
more images
10
Австрија Österreich
870 km
ZIERSCH & BALTRUSCH Starline 500 E
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807 ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807
more images
14
Швајцарија Beringen
1240 km
ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Ecoline 807
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC
more images
7
Германија Iserlohn
1529 km
Ziersch & Baltrusch PROFITLINE ZB 62 NC
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch ZB 85 Ziersch & Baltrusch ZB 85 Ziersch & Baltrusch ZB 85 Ziersch & Baltrusch ZB 85 Ziersch & Baltrusch ZB 85 Ziersch & Baltrusch ZB 85
more images
6
Германија Kißlegg
1162 km
Ziersch & Baltrusch ZB 85
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62
more images
11
Германија Sankt Egidien
1239 km
Ziersch & Baltrusch ZB 62
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr. ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr.
more images
8
Германија Mörsdorf
1282 km
ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 (130x750) mit Innenschleifeinr.
1976
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy
more images
8
Германија
1369 km
Ziersch & Baltrusch URS400 Ergonomy
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62 Ziersch & Baltrusch ZB 62
more images
15
Германија Herdwangen-Schönach
1212 km
Ziersch & Baltrusch ZB 62
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch FS 2560 Ziersch & Baltrusch FS 2560 Ziersch & Baltrusch FS 2560 Ziersch & Baltrusch FS 2560 Ziersch & Baltrusch FS 2560
more images
5
Германија Leingarten
1292 km
Ziersch & Baltrusch FS 2560
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
more images
7
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC
more images
6
Италија Colombara
1000 km
Ziersch & Baltrusch STARLINE 800 CNC
1994
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch FS 4060-50100 Ziersch & Baltrusch FS 4060-50100 Ziersch & Baltrusch FS 4060-50100 Ziersch & Baltrusch FS 4060-50100 Ziersch & Baltrusch FS 4060-50100
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Ziersch & Baltrusch FS 4060-50100
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch URS750 Ziersch & Baltrusch URS750 Ziersch & Baltrusch URS750 Ziersch & Baltrusch URS750 Ziersch & Baltrusch URS750 Ziersch & Baltrusch URS750 Ziersch & Baltrusch URS750
more images
7
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Ziersch & Baltrusch URS750
2019
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch STARLINE 500 Ziersch & Baltrusch STARLINE 500 Ziersch & Baltrusch STARLINE 500
more images
3
Италија
763 km
Ziersch & Baltrusch STARLINE 500
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63 Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63 Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63 Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63 Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63 Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63
more images
6
Германија Mindelheim
1138 km
Ziersch & Baltrusch Formmaster ZB 63
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
more images
8
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bienne
1303 km
Ziersch & Baltrusch ZB-84
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch FS 6,20T Ziersch & Baltrusch FS 6,20T Ziersch & Baltrusch FS 6,20T Ziersch & Baltrusch FS 6,20T
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Ziersch & Baltrusch FS 6,20T
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP
more images
9
Швајцарија Beringen / Schaffhausen
(Локација на дилерот)
1240 km
ABA ZIERSCH-BALTRUSCH Starline 600E NC-SP
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D
more images
7
Германија Lüdenscheid
1515 km
Ziersch & Baltrusch STARLINE 500-840D
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick
more images
8
ZIERSCH & BALTRUSCH 800 CNC Quick
1996
Ново
Класифицирана реклама
Z&B / ZIERSCH & BALTRUSCH FS 2560 PV Z&B / ZIERSCH & BALTRUSCH FS 2560 PV
more images
2
Германија Bensheim
1357 km
Z&B / ZIERSCH & BALTRUSCH FS 2560 PV
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIERSCH AND BALTRUSCH URS 751 ZIERSCH AND BALTRUSCH URS 751
more images
2
Франција HAGUENAU
1352 km
ZIERSCH AND BALTRUSCH URS 751
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZIERSCH & BALTRUSCH URS 400 Ergonomy ZIERSCH & BALTRUSCH URS 400 Ergonomy
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ZIERSCH & BALTRUSCH URS 400 Ergonomy
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA ZIERSCH-BALTRUSCH STARLINE 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH STARLINE 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH STARLINE 600E NC-SP ABA ZIERSCH-BALTRUSCH STARLINE 600E NC-SP
more images
4
Италија Gallarate
1135 km
ABA ZIERSCH-BALTRUSCH STARLINE 600E NC-SP
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Z&B Ziersch ZT 612 Z&B Ziersch ZT 612 Z&B Ziersch ZT 612 Z&B Ziersch ZT 612 Z&B Ziersch ZT 612
more images
5
Германија Rottweil
1262 km
Z&B Ziersch ZT 612
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Z&B ZIERSCH FS 2045 T
more images
1
Германија Rottweil
1262 km
Z&B ZIERSCH FS 2045 T
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BFI 8.30 BFI 8.30 BFI 8.30 BFI 8.30 BFI 8.30 BFI 8.30
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
BFI 8.30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MECCANICA FANTINI S.R.L. MF 8.30
more images
1
Украина Lviv
934 km
MECCANICA FANTINI S.R.L. MF 8.30
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300 Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300
more images
14
Италија Lurago D'Erba - Co
(Локација на дилерот)
1107 km
Ford Courier Van Euro 6d Km 48.300
2020
Втора рака
Класифицирана реклама
Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671 Pronar T 671
more images
10
Холандија Luttenberg
1669 km
Pronar T 671
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE
more images
8
Полска Radlin
(Локација на дилерот)
970 km
WIELTON COILMULDE / BDE / MEGA / LIFTACHSE
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2 DAF CF 75.310 6X2
more images
15
Белгија WILLEBROEK
(Локација на дилерот)
1694 km
DAF CF 75.310 6X2
2003
Втора рака
Класифицирана реклама
BACKHUS BACKHUS 11.30 BACKHUS BACKHUS 11.30 BACKHUS BACKHUS 11.30
more images
3
Германија Wardenburg
1628 km
BACKHUS BACKHUS 11.30
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schäffer 2345 Schäffer 2345 Schäffer 2345 Schäffer 2345 Schäffer 2345 Schäffer 2345
more images
6
Германија
1369 km
Schäffer 2345
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4 Kubota KX 080-4
more images
15
Белгија Sint-Katelijne-Waver
1684 km
Kubota KX 080-4
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Magni ETBJ30RT
more images
1
Германија Weißenfels
1304 km
Magni ETBJ30RT
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer
more images
13
Холандија Winterswijk
(Локација на дилерот)
1619 km
Mercedes-Benz Actros 2655 Schmitz tipper trailer
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140 Mercedes-Benz ACTROS 4140
more images
15
Белгија WILLEBROEK
(Локација на дилерот)
1694 km
Mercedes-Benz ACTROS 4140
2000
Втора рака
Класифицирана реклама
more images
4
Германија Bremen
(Локација на дилерот)
1591 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 160ATJ RC 4RD ST5 S2
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KKI CY4R-HHS 270-40/6.0
more images
1
Австрија
861 km
KKI CY4R-HHS 270-40/6.0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Magni DTBJ30RT
more images
1
Германија Weißenfels
1304 km
Magni DTBJ30RT
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480 MAN TGS 33.480
more images
15
Белгија WILLEBROEK
(Локација на дилерот)
1694 km
MAN TGS 33.480
2015
Втора рака
Класифицирана реклама
MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400 MAN TGS 33.400
more images
15
Белгија WILLEBROEK
(Локација на дилерот)
1694 km
MAN TGS 33.400
2013
Втора рака
Класифицирана реклама
MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400 MAN TGS 18.400
more images
15
Белгија WILLEBROEK
(Локација на дилерот)
1694 km
MAN TGS 18.400
2014
Втора рака