категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете користени машини (789)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Аукции
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Хрватска Šibensko-kninska županija, Хрватска
526 km
Bernardo HKT 3200 x 12
2017
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Deckel Maho DMC 60H
1996
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Deckel Maho DMC 80H
2003
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Deckel Maho DMC 60 H RS4
2000
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1527 km
Gebr. Edelhoff DARR2/160/1280
1989
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
DMG DMU 125 P
1998
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Deckel Maho DC 70 V
1994
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1539 km
Knuth AHK E 41160
2006
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Холандија Холандија
1707 km
Mori Seiki ZL-153 SMC
2004
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Шпанија País Vasco, Шпанија
1980 km
Mazak H415 30T
1998
има потреба од поправка (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Kärnten, Австрија
822 km
CHIRON MILL 2000
2012
како нов (користен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1352 km
Coord3 MC 16
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Полска Полска
1165 km
DMG MORI M1 PRO
2023
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Бугарија Бугарија
396 km
WEINIG Grecon Ultra - 250/RE
2003
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Холандија Холандија
1707 km
AGIE Agietron Spirit 4C
2006
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1247 km
Michael Deckel S20 PCNC-5
1999
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Kärnten, Австрија
824 km
CIME MIDI C-1
2014
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1216 km
Stama MC 734 MT
2007
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
EMAG VTC 250 DUO
2004
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
DOOSAN S240L
2000
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Gildemeister NEF 320
2001
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
GROB G520
2008
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Gildemeister CTX 400
1992
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
LEIFELD St 56-90 CNC-ARW
1997
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
DECKEL FP2LB
1967
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1414 km
Matsuura MAM 600HG PC-8
1999
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1311 km
AGIE Agietron Impact 2
2001
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1311 km
AGIE Agiecut Evolution
2000
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1311 km
Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK
2006
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1275 km
Fom Industrie ARGO 70
2017
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1528 km
HERKULES WS 180 x 1.750
1987
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1561 km
Mazak HCN-5000 II
2007
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1061 km
Mohrbach MB PCT
2015
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Словенија Selnica ob Dravi
743 km
EMCO emcoTURN 425
2000
подготвен за употреба (искористен)
Потврден дилер
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
686 km
Okuma LB3000 EX II
2018
како нов (користен)
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Kecskemét
611 km
Nagykőrösi Gépgyártó és Szolgáltató ISZ G356/290
1990
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Словачка Detva
795 km
LASCO / MUELLER WEINGARTEN RCW 560, ZE 2.000, ZE 4.500
2019
како нов (изложбена машина)
Потврден дилер
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1561 km
Deckel Maho DMC 70 H duoBLOCK
2006
многу добро (користено)
аукција
Аукцијата заврши
Словенија Selnica ob Dravi
743 km
EMCO emcoTURN 425 CNC
1995
нештиклирано (искористено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Словачка Detva
795 km
LASCO RCW 560, VPE 800, SPR 2500, VPE 630
2019
како нов (користен)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Словенија Selnica ob Dravi
743 km
EMCO VMC 300
1999
многу добро (користено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Győr
750 km
TOS KUŘIM FGS 32/40 T
2010
добро (искористено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Győr
750 km
Knopp Rundomat T
2015
добро (искористено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
STILL EGV 10
2007
има потреба од поправка (користено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
STILL R60-45
1999
добро (искористено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
STILL R60-50
2006
добро (искористено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
STILL EXU 16
2006
подготвен за употреба (искористен)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Tulln an der Donau
871 km
STILL EGV 10
2007
подготвен за употреба (искористен)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Полска Rzeszów
937 km
GE Energy Services Freja 300
многу добро (користено)
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Полска Rzeszów
937 km
TETTEX 2816/5284U HS CC
многу добро (користено)
Потврден дилер