услуга профилот

Southern Engineering Equipment од Poole

Southern Engineering Equipment


Herr Michael Trotter

51 Holton Road, Holton Heath Ind Est
BH16 6LT Poole

Обединето Кралство


Прикажи телефонски број


Southern Engineering Equipment is a Machine Tool Supplier of new and used machinery, service, parts and consumables. .

We are proud to be the UK & Eire dealers for a variety of premium machine tool brands from across the globe.

Sole Dealers For: Euro Fintec, Gecam, Grind Master, Kuhlmeyer, Lissmac, Sugino

Оди на врвот понуди › 

Southern Engineering Equipment е доверлив трговец
Оваа услуга е успешно потврдена и тој бил награден со доверба печат Machineseeker


Што е печатот?

доверба печат Machineseeker дава купувачи можност да се открие дали тие треба да го направи тоа со доверлив продавачот на прв поглед.

Што значи ова за купувачите?

Купувачите можат да го ограничи кругот на потенцијални бизнис партнери, без обемни проверки и корист компании кои го прават чесни и праведни продавници со голема веројатност.
Се разбира, несогласувањата сè уште можат да се појават за време на процесот на купување. Maschinensucher resp. Machineseeker Group GmbH не е одговорен за правни прекршоци на купувачот односно. продавачот активен на Maschinesucher resp. Machineseeker.

Повеќе информации за печат

тековни огласи и специјални промоции
4237784.jpg
Universal Mill Huron NU4
повеќе »
4233700.jpg
Corner notcher Comaca N225
повеќе »
4229133.jpg
Tool room mill BRIDGEPORT BR2J2
повеќе »
Испрати пребарување на Southern Engineering Equipment

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.