Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Метал Машини за обработка на купи користени

36771 резултати за
Признати локација: Македонија (промена)
Откажи

Метал Машини за обработка на Понуди

Βέροιας, Εχέδωρο 570 08, Ελλάδα Грција
140 km
1997
подготвен за работа (се користи)
Wiener Neudorf, Австрија Австрија
(локација на застапништво)
838 km
2008
подготвен за работа (се користи)
Година на производство: 2017 година Капацитет на шипката 44мм Максимален дијаметар на сечење 229мм Максимална должина на сечење 356мм Мелење вртежи во минута 6000 вртежи во минута Позиции на бедем 12 станица Bliy3qw8bm Брзи федерации XYZ: 24 х 12,7 х 30,5 м / минута Моќност на вретено мотор 15КС Вретено нос А2-5 Брзина на вретено 6000 вртежи во минута Големина на алатката VDI40 Оска C 0,01 степени X оска Патување 200мм Y-оска Патување +/- 50mm Оска Z Патување 355мм ATP - Автоматски поставувач на...
Wiener Neudorf, Австрија Австрија
(локација на застапништво)
838 km
1993
подготвен за работа (се користи)
Година на производство: 2007 година Должина на вртење: 365,0 mm Вртење Ø: 279,0 mm X-оска: 165,0 mm Оска на Z: 355,0 mm Брзина на вртење: 6000 вртежи во минута Моќност на вретеното мотор: 11,2 kW А2-5 главно вретено Премин низ вретеното 44 мм Pqoiucqz VDI30 автоматски менувач на алатки од 12 парчиња ЛЦД 15 ” Меморија 1 Mb, USB, RS232 Нишка без надомест главата Вграден резервоар за течноста за ладење 114 l Емулзивна пумпа 1/8 КС AUGER - ежектор за гребење TP - копче за калибрација на алатката LTS...
Wiener Neudorf, Австрија Австрија
(локација на застапништво)
838 km
2012
подготвен за работа (се користи)
Lastovče 42, 8000 Novo mesto, Slovenia Словенија
707 km
2005
одличен (користен)
Tagerbachstraße 10, 4490, Österreich Австрија
936 km
2020
како и нови (ex-дисплеј)
Kobližná, 602 00 Brno-střed, Tschechien Република Чешка
934 km
2003
добар (користен)
Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien Република Чешка
937 km
1964
добар (користен)
Matelica (MC), Италија Италија
(локација на застапништво)
742 km
подготвен за работа (се користи)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Република Чешка
935 km
2008
добар (користен)
Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien Република Чешка
937 km
1977
добар (користен)
Matelica (MC), Италија Италија
(локација на застапништво)
742 km
подготвен за работа (се користи)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Република Чешка
935 km
2014
добар (користен)
Buzica, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
773 km
2000
користен
Matelica (MC), Италија Италија
(локација на застапништво)
742 km
подготвен за работа (се користи)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Република Чешка
935 km
2007
добар (користен)
Buzica, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
773 km
2000
користен
Matelica (MC), Италија Италија
(локација на застапништво)
742 km
подготвен за работа (се користи)
Gussago, Италија Италија
(локација на застапништво)
1031 km
2004
користен
Brno, Република Чешка Република Чешка
(локација на застапништво)
935 km
2012
добар (користен)
Buzica, Словачка Словачка
(локација на застапништво)
773 km
2007
користен
Gussago, Италија Италија
(локација на застапништво)
1031 km
користен

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153