Купете Машини за обработка на метал и машински алати користени (32.237)

Купете Машини за обработка на метал и машински алати користени (32.237)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Kärnten, Австрија
822 km
CHIRON MILL 2000
2012
како нов (користен)
аукција
Аукцијата заврши
Полска Полска
1165 km
DMG MORI M1 PRO
2023
Ново
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1247 km
Michael Deckel S20 PCNC-5
1999
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1216 km
Stama MC 734 MT
2007
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
EMAG VTC 250 DUO
2004
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
DOOSAN S240L
2000
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Австрија Kärnten, Австрија
824 km
CIME MIDI C-1
2014
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Gildemeister NEF 320
2001
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
GROB G520
2008
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
Gildemeister CTX 400
1992
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
LEIFELD St 56-90 CNC-ARW
1997
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1407 km
DECKEL FP2LB
1967
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Hessen, Германија
1414 km
Matsuura MAM 600HG PC-8
1999
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1311 km
AGIE Agietron Impact 2
2001
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Германија
1311 km
Deckel Maho DMU 60 monoBLOCK
2006
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1275 km
Fom Industrie ARGO 70
2017
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1528 km
HERKULES WS 180 x 1.750
1987
подготвен за употреба (искористен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1561 km
Mazak HCN-5000 II
2007
многу добро (користено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
686 km
Okuma LB3000 EX II
2018
како нов (користен)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1213 km
STAR Micronis SW-7 380
1997
добро (искористено)
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Холандија Noord-Brabant, Холандија
1648 km
SCHIESS Vertiturn 2020 i
2016
Ново
Класифицирана реклама
Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1 Safan E-brake 50-2050 ts1
more images
4
Македонија Nordmazedonien
0 km
Safan E-brake 50-2050 ts1
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JOTES SOJ-10 JOTES SOJ-10 JOTES SOJ-10 JOTES SOJ-10
more images
4
Бугарија Blagoevgrad
120 km
JOTES SOJ-10
1976
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1561 km
Deckel Maho DMC 70 H duoBLOCK
2006
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III
more images
13
Грција Δέλτα 570 22, Ελλάδα
136 km
DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGIE AGIECUT 100 AGIE AGIECUT 100 AGIE AGIECUT 100 AGIE AGIECUT 100 AGIE AGIECUT 100
more images
5
Македонија Shkupi
47 km
AGIE AGIECUT 100
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Холандија Noord-Brabant, Холандија
1648 km
Matec 30HV
2004
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050 Safan E-brake 50-2050
more images
5
Македонија Nordmazedonien
0 km
Safan E-brake 50-2050
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043 Ideal LBS 043
more images
11
Србија Sremska Mitrovica
413 km
Ideal LBS 043
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Бугарија Plodiv
255 km
KARMET Bulgaria Ltd. Servalo
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Boley Boley Duo 3030 Boley Boley Duo 3030 Boley Boley Duo 3030 Boley Boley Duo 3030
more images
4
Бугарија Blagoevgrad
120 km
Boley Boley Duo 3030
1987
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
StrojTos Lipnik FGS 40CNC/B StrojTos Lipnik FGS 40CNC/B StrojTos Lipnik FGS 40CNC/B StrojTos Lipnik FGS 40CNC/B StrojTos Lipnik FGS 40CNC/B
more images
5
StrojTos Lipnik FGS 40CNC/B
2002
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25 AMADA PROMECAM HFBO 80-25
more images
7
Македонија Nordmazedonien
0 km
AMADA PROMECAM HFBO 80-25
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tornos Bechler ENC – 264 Tornos Bechler ENC – 264 Tornos Bechler ENC – 264
more images
3
Бугарија Благоевград
121 km
Tornos Bechler ENC – 264
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV Finn-Power E5 SBV
more images
9
Македонија Nordmazedonien
0 km
Finn-Power E5 SBV
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Advanced Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Omicron (Basic Software)
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Србија Kruševac
222 km
ProfiFeed Technologies ProfiStop Alpha (Optimiser Software)
2023
Ново
Јавете се