Festo ADVUL-80-80-P-A
фиксна цена додава се ДДВ
Состојба
Користено
Локација
Wiefelstede Германија
Compact cylinder Festo ADVUL-80-80-P-A
more Images
Festo ADVUL-80-80-P-A
Festo ADVUL-80-80-P-A
Festo ADVUL-80-80-P-A
Festo ADVUL-80-80-P-A
Податоци за машината
Ознака на машината:
Compact cylinder
Произведувач:
Festo
Модел:
ADVUL-80-80-P-A
Состојба:
половен
Цена и локација
фиксна цена додава се ДДВ
Локација на продавачот:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германија Германија
Повикајте
Детали за понудата
ID на огласот:
A4119557
Референтен број:
23272
Ажурирање:
последно на 12.06.2024
Опис
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Festo type: ADVUL-80-80-PA
-Piston: Ø 80 mm
-Piston rod: Ø 20 mm
-Stroke: 80 mm
-Max. Pressure: 10 bar