категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Електрични мотори користени (3.186)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Технологија на транспортери и технологија на возење Електрични мотори
Класифицирана реклама
Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor
more images
10
Унгарија Tata
724 km
Sew-eurodrive S92 L180 Ziehl-Abegg Ziehl-Abegg RFZU180 elevator motor
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lenze 52.105.10.20 Lenze 52.105.10.20 Lenze 52.105.10.20
more images
3
Чешка република Pavlice
937 km
Lenze 52.105.10.20
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630 Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630 Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630 Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630
more images
4
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
Leomotor A/S KC 218B159 - LM 2000 - 12630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STE STE STE
more images
3
Германија Gerolzhofen
(Локација на дилерот)
1276 km
STE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1 Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1
more images
6
Германија Nauen
1402 km
Getriebemotor 11 kW Flender MBH 125CC-B 27.7/1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2 WEG W22 High Eff. IE2
more images
10
Германија Ennepetal
1538 km
WEG W22 High Eff. IE2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SIEMENS 1FT5 SIEMENS 1FT5 SIEMENS 1FT5 SIEMENS 1FT5
more images
4
Германија Tönisvorst
1590 km
SIEMENS 1FT5
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nord SK 63F VL 160 L/4 TF RDD Nord SK 63F VL 160 L/4 TF RDD Nord SK 63F VL 160 L/4 TF RDD Nord SK 63F VL 160 L/4 TF RDD
more images
4
Чешка република Pavlice
938 km
Nord SK 63F VL 160 L/4 TF RDD
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Himmelwerk Typ SP 103/3-30 Himmelwerk Typ SP 103/3-30
more images
2
Германија Gerolzhofen
(Локација на дилерот)
1276 km
Himmelwerk Typ SP 103/3-30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D
more images
10
Германија Wiefelstede
1648 km
Nord SK80L/4 TFBRE10TIO/2-D
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW 220/380 V 1500 U/min SEW 220/380 V 1500 U/min SEW 220/380 V 1500 U/min
more images
3
Германија Wiefelstede
1648 km
SEW 220/380 V 1500 U/min
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM ZG5-KMRA132M4 VEM ZG5-KMRA132M4 VEM ZG5-KMRA132M4 VEM ZG5-KMRA132M4
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
VEM ZG5-KMRA132M4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nord SK 335FS Nord SK 335FS Nord SK 335FS Nord SK 335FS Nord SK 335FS Nord SK 335FS Nord SK 335FS Nord SK 335FS
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
Nord SK 335FS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4 KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4 KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4 KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4 KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4 KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
KEB ZG3/08.10/DK100LX8/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2 VEM KMR112.M2
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
VEM KMR112.M2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM ZG3BMRE100S4 VEM ZG3BMRE100S4 VEM ZG3BMRE100S4 VEM ZG3BMRE100S4
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
VEM ZG3BMRE100S4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schorch KA3280M-BB024-050 Schorch KA3280M-BB024-050 Schorch KA3280M-BB024-050 Schorch KA3280M-BB024-050 Schorch KA3280M-BB024-050 Schorch KA3280M-BB024-050 Schorch KA3280M-BB024-050
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Schorch KA3280M-BB024-050
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schorch KA3280M-BB051-Z Schorch KA3280M-BB051-Z Schorch KA3280M-BB051-Z Schorch KA3280M-BB051-Z Schorch KA3280M-BB051-Z Schorch KA3280M-BB051-Z Schorch KA3280M-BB051-Z
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Schorch KA3280M-BB051-Z
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM KMR100S8 VEM KMR100S8 VEM KMR100S8 VEM KMR100S8
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
VEM KMR100S8
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss SPC/10-460 (22 mm) Guss SPC/10-460 (22 mm) Guss SPC/10-460 (22 mm)
more images
3
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss SPC/10-460 (22 mm)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Loher AC5-6 Loher AC5-6 Loher AC5-6 Loher AC5-6
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Loher AC5-6
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Motek ET564c-4 Motek ET564c-4 Motek ET564c-4 Motek ET564c-4 Motek ET564c-4
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Motek ET564c-4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bonfiglioli BC270  1V 50U02A Bonfiglioli BC270  1V 50U02A Bonfiglioli BC270  1V 50U02A Bonfiglioli BC270  1V 50U02A Bonfiglioli BC270  1V 50U02A
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Bonfiglioli BC270 1V 50U02A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1 VEM YMB63G2/FTII/B/1
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
VEM YMB63G2/FTII/B/1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss SPC/7-510 (22 mm) Guss SPC/7-510 (22 mm) Guss SPC/7-510 (22 mm) Guss SPC/7-510 (22 mm) Guss SPC/7-510 (22 mm) Guss SPC/7-510 (22 mm)
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss SPC/7-510 (22 mm)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lenze Durchmesser 120/14 mm Lenze Durchmesser 120/14 mm Lenze Durchmesser 120/14 mm Lenze Durchmesser 120/14 mm Lenze Durchmesser 120/14 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Lenze Durchmesser 120/14 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GSL 191-RA-VP2-TB GSL 191-RA-VP2-TB GSL 191-RA-VP2-TB GSL 191-RA-VP2-TB GSL 191-RA-VP2-TB
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
GSL 191-RA-VP2-TB
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stephan Werke Z8Ds644 Stephan Werke Z8Ds644 Stephan Werke Z8Ds644 Stephan Werke Z8Ds644
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Stephan Werke Z8Ds644
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW Eurodrive RF70GN112M SEW Eurodrive RF70GN112M SEW Eurodrive RF70GN112M SEW Eurodrive RF70GN112M SEW Eurodrive RF70GN112M
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
SEW Eurodrive RF70GN112M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kraus 132L2S0 Kraus 132L2S0 Kraus 132L2S0
more images
3
Германија Wiefelstede
1648 km
Kraus 132L2S0
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2 Ecoair DE160MB2
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
Ecoair DE160MB2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ETM IMB3-160M-11x3000 ETM IMB3-160M-11x3000 ETM IMB3-160M-11x3000 ETM IMB3-160M-11x3000 ETM IMB3-160M-11x3000
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
ETM IMB3-160M-11x3000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Welle Ø 19 x 40 mm unbekannt Welle Ø 19 x 40 mm unbekannt Welle Ø 19 x 40 mm unbekannt Welle Ø 19 x 40 mm unbekannt Welle Ø 19 x 40 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Welle Ø 19 x 40 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 16 B-2 40 Zähne unbekannt 16 B-2 40 Zähne unbekannt 16 B-2 40 Zähne unbekannt 16 B-2 40 Zähne unbekannt 16 B-2 40 Zähne unbekannt 16 B-2 40 Zähne
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 16 B-2 40 Zähne
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1 Lenze ATB 11.431.10.08.1
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Lenze ATB 11.431.10.08.1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Nord SK 20-90S/4 BRE10 TF
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Obermoser DIVR5P Obermoser DIVR5P Obermoser DIVR5P Obermoser DIVR5P Obermoser DIVR5P
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Obermoser DIVR5P
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rehfuss 71S/4 Rehfuss 71S/4 Rehfuss 71S/4 Rehfuss 71S/4
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Rehfuss 71S/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stephan Werke B3 Stephan Werke B3 Stephan Werke B3 Stephan Werke B3
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Stephan Werke B3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
SEW Eurodrive FH67/GDV112M4/TF
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stephan Werke FND444s / AZ4S Stephan Werke FND444s / AZ4S Stephan Werke FND444s / AZ4S Stephan Werke FND444s / AZ4S Stephan Werke FND444s / AZ4S Stephan Werke FND444s / AZ4S Stephan Werke FND444s / AZ4S
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Stephan Werke FND444s / AZ4S
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HTRIEB 4V1M HTRIEB 4V1M HTRIEB 4V1M HTRIEB 4V1M HTRIEB 4V1M
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
HTRIEB 4V1M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Pujol LBC-87 Pujol LBC-87 Pujol LBC-87 Pujol LBC-87 Pujol LBC-87 Pujol LBC-87
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
Pujol LBC-87
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SEW Eurodrive RF80D100L-4BS/HL SEW Eurodrive RF80D100L-4BS/HL SEW Eurodrive RF80D100L-4BS/HL SEW Eurodrive RF80D100L-4BS/HL
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
SEW Eurodrive RF80D100L-4BS/HL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4 VEB ZGOKMRB56K4
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
VEB ZGOKMRB56K4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEW EXF90S/4-B2 HEW EXF90S/4-B2 HEW EXF90S/4-B2 HEW EXF90S/4-B2 HEW EXF90S/4-B2 HEW EXF90S/4-B2
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
HEW EXF90S/4-B2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM Z5KR112,2/4 VEM Z5KR112,2/4 VEM Z5KR112,2/4 VEM Z5KR112,2/4
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
VEM Z5KR112,2/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BBC B5 BBC B5 BBC B5 BBC B5
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
BBC B5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ruckh GM 112LX-4 2XM Ruckh GM 112LX-4 2XM Ruckh GM 112LX-4 2XM Ruckh GM 112LX-4 2XM Ruckh GM 112LX-4 2XM Ruckh GM 112LX-4 2XM Ruckh GM 112LX-4 2XM
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Ruckh GM 112LX-4 2XM
Втора рака
Јавете се