долго виткање машина купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

Laser machine tool Trumpf LVD TruLaser 8000 IMPULS 12530

Москва, РусијаРусија
7837 km
2006
одличен (користен)


долго...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
ДОЛГО ВИТКАЊЕ МАШИНА
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.