Купете Avm mas 165 s користени (61)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
mas
Класифицирана реклама
MAS MULTICUT 630/2000 S MAS MULTICUT 630/2000 S
more images
2
Шпанија Spanien
2137 km
MAS MULTICUT 630/2000 S
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100 MAS KOVOSVIT WKV 100
more images
7
Романија București
473 km
MAS KOVOSVIT WKV 100
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR4A MAS VR4A
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MAS VR4A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC Kovosvit MAS WXH 100NC
more images
7
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Kovosvit MAS WXH 100NC
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC Kovosvit MAS MCV 750 CNC
more images
9
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Kovosvit MAS MCV 750 CNC
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS WXH 100 MAS WXH 100 MAS WXH 100
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS WXH 100
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOVOSVIT - MAS VO 50-1250 KOVOSVIT - MAS VO 50-1250 KOVOSVIT - MAS VO 50-1250 KOVOSVIT - MAS VO 50-1250 KOVOSVIT - MAS VO 50-1250 KOVOSVIT - MAS VO 50-1250
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
KOVOSVIT - MAS VO 50-1250
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mas VO50 Mas VO50 Mas VO50 Mas VO50 Mas VO50
more images
5
Германија Rentweinsdorf
1265 km
Mas VO50
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A MAS VR4A
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
MAS VR4A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MCV 750 Quick Kovosvit MAS MCV 750 Quick
more images
2
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
Kovosvit MAS MCV 750 Quick
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT
more images
7
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Kovosvit MAS MCV 750 SPRINT
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS MASTURN MT 54 MAS MASTURN MT 54
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MASTURN MT 54
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VRM 50 A MAS VRM 50 A MAS VRM 50 A MAS VRM 50 A MAS VRM 50 A
more images
5
Германија Mönchengladbach
1582 km
MAS VRM 50 A
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC MAS Masturn 32 CNC
more images
8
Швајцарија Reiden
1260 km
MAS Masturn 32 CNC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VO 50 MAS VO 50 MAS VO 50 MAS VO 50 MAS VO 50 MAS VO 50
more images
6
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
MAS VO 50
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600 MAS Kovosit VO 50 / 1600
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
MAS Kovosit VO 50 / 1600
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER
more images
15
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
KOVOSVIT MAS MCV 1270 POWER
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCV 1000 POWER 5AX
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS ASW 645 MAS ASW 645 MAS ASW 645 MAS ASW 645 MAS ASW 645 MAS ASW 645
more images
6
Германија Ahaus
1612 km
MAS ASW 645
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm) MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm) MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm) MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm) MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm) MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm)
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
MAS VR 6 A (Ausl. 2000 mm)
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i MAS S80i
more images
12
Германија Heilbronn
1290 km
MAS S80i
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A MAS Kovosit VR6A
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
MAS Kovosit VR6A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS Kovosvit MAS MULTICUT 500iS
more images
12
Полска Gniezno
1256 km
Kovosvit MAS MULTICUT 500iS
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Kovosvit MAS Compact A25
2008
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS Masturn MT 40/1000
more images
1
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Kovosvit MAS Masturn MT 40/1000
2023
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler
more images
15
Шведска Kungsbacka
(Локација на дилерот)
1898 km
MAS Massey Ferguson MF8947 Telescopic Handler
2008
Втора рака
Класифицирана реклама
MAS PACK Accupack 3/6 MAS PACK Accupack 3/6 MAS PACK Accupack 3/6 MAS PACK Accupack 3/6
more images
4
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
MAS PACK Accupack 3/6
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm MAS VR2, 35mm
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
MAS VR2, 35mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mas Lambertoni Mas Lambertoni Mas Lambertoni Mas Lambertoni Mas Lambertoni Mas Lambertoni Mas Lambertoni
more images
7
Италија
763 km
Mas Lambertoni
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Kovosvit MAS Compact A35
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosvit A 50 CA MAS Kovosvit A 50 CA MAS Kovosvit A 50 CA MAS Kovosvit A 50 CA MAS Kovosvit A 50 CA MAS Kovosvit A 50 CA
more images
6
Германија Mörsdorf
1282 km
MAS Kovosvit A 50 CA
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick Kovosvit MAS MCV 1000 Quick
more images
10
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Kovosvit MAS MCV 1000 Quick
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS A550 MAS A550 MAS A550 MAS A550 MAS A550 MAS A550
more images
6
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
MAS A550
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS KOVOSVIT MAS KOVOSVIT MAS KOVOSVIT MAS KOVOSVIT MAS KOVOSVIT
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
MAS KOVOSVIT
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4 MAS VR 4
more images
10
Унгарија Tatabánya
712 km
MAS VR 4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCU 700V-5X SPRINT
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS (KOVOSVIT) 1350 x 950 x 500 MAS (KOVOSVIT) 1350 x 950 x 500 MAS (KOVOSVIT) 1350 x 950 x 500
more images
3
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
MAS (KOVOSVIT) 1350 x 950 x 500
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS KOVOSVIT VO 32 MAS KOVOSVIT VO 32 MAS KOVOSVIT VO 32 MAS KOVOSVIT VO 32
more images
4
Германија Eppingen
1303 km
MAS KOVOSVIT VO 32
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS / MAS VO 50 TOS / MAS VO 50 TOS / MAS VO 50 TOS / MAS VO 50
more images
4
Германија Krefeld
1584 km
TOS / MAS VO 50
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50 MAS Kovosvit VO 50
more images
9
Чешка република Slapy
1028 km
MAS Kovosvit VO 50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAS KOVOSVIT MAS A 20 B MAS KOVOSVIT MAS A 20 B MAS KOVOSVIT MAS A 20 B MAS KOVOSVIT MAS A 20 B
more images
4
Германија Königswartha
1216 km
MAS KOVOSVIT MAS A 20 B
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MCV 750 Quick Kovosvit MAS MCV 750 Quick
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Kovosvit MAS MCV 750 Quick
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC MAS MT32 NC
more images
11
Швајцарија Beringen
1242 km
MAS MT32 NC
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190 MAS ACKP-190
more images
10
Полска Warszawa
1184 km
MAS ACKP-190
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Krefeld
1584 km
MAS VO 63
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50 MAS vo 50
more images
7
Франција La Grand-Croix
1449 km
MAS vo 50
1982
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS PACK SEAL 1200 MAS PACK SEAL 1200 MAS PACK SEAL 1200
more images
3
Швајцарија Estavayer
1320 km
MAS PACK SEAL 1200
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS MCV 1005 AX sprint
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS COMPACT A25 CNC MAS COMPACT A25 CNC MAS COMPACT A25 CNC MAS COMPACT A25 CNC MAS COMPACT A25 CNC
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS COMPACT A25 CNC
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS OPTIMAT A 42
2005
добро (искористено)
Јавете се