категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bitelli bb 630 користени

Класифицирана реклама
Bitelli BB 621 C-RB 260 Bitelli BB 621 C-RB 260 Bitelli BB 621 C-RB 260 Bitelli BB 621 C-RB 260 Bitelli BB 621 C-RB 260 Bitelli BB 621 C-RB 260
more images
6
Германија
1369 km
Bitelli BB 621 C-RB 260
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitelli BB 611 C-RB 160 Bitelli BB 611 C-RB 160 Bitelli BB 611 C-RB 160 Bitelli BB 611 C-RB 160 Bitelli BB 611 C-RB 160 Bitelli BB 611 C-RB 160
more images
6
Германија
1369 km
Bitelli BB 611 C-RB 160
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holzkraft BBS 630 C Holzkraft BBS 630 C Holzkraft BBS 630 C
more images
3
Германија Tübingen
1255 km
Holzkraft BBS 630 C
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Holzkraft BBS 630 C
more images
1
Германија Bitburg
1498 km
Holzkraft BBS 630 C
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Martin 630 Martin 630 Martin 630 Martin 630 Martin 630 Martin 630
more images
6
Полска Grońsko
1277 km
Martin 630
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
PFAUTER P 630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sicma RT 630 Sicma RT 630 Sicma RT 630 Sicma RT 630 Sicma RT 630 Sicma RT 630
more images
6
Полска Grońsko
1277 km
Sicma RT 630
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB PM630 3BSE000434R1/5 ABB PM630 3BSE000434R1/5 ABB PM630 3BSE000434R1/5 ABB PM630 3BSE000434R1/5 ABB PM630 3BSE000434R1/5
more images
5
Унгарија Tata
724 km
ABB PM630 3BSE000434R1/5
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABB NORR63-03 CC-SP ABB NORR63-03 CC-SP ABB NORR63-03 CC-SP ABB NORR63-03 CC-SP ABB NORR63-03 CC-SP ABB NORR63-03 CC-SP
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
ABB NORR63-03 CC-SP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kłodawa
1339 km
Chipper SPOERR HACKER TMNK 630 Chipper SPOERR HACKER TMNK 630
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630 CB LEVIGATRICI KRT1N 630
more images
15
Полска Sierakowska Huta
1443 km
CB LEVIGATRICI KRT1N 630
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bockhorn
1662 km
VON-HEIN HTV 630 HTV 630
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65 Bitelli Combit 65
more images
15
Италија Cercola
623 km
Bitelli Combit 65
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kaeser BB 68  5,4m3/min 1bar. Kaeser BB 68  5,4m3/min 1bar. Kaeser BB 68  5,4m3/min 1bar. Kaeser BB 68  5,4m3/min 1bar. Kaeser BB 68  5,4m3/min 1bar.
more images
5
Унгарија Tata
724 km
Kaeser BB 68 5,4m3/min 1bar.
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser
more images
4
Германија Tönisvorst
1589 km
630 x 630 mm Paßbohrung 12 mm Durchmesser
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630 BUŁGARSKA AU 630
more images
14
Полска Sierakowska Huta
1443 km
BUŁGARSKA AU 630
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm RNA SRC-N 630-1 L 900mm
more images
8
Унгарија Tata
724 km
RNA SRC-N 630-1 L 900mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
630 x 630 mm Paßbohrung 14/16 mm Durchmesser 630 x 630 mm Paßbohrung 14/16 mm Durchmesser
more images
2
Германија Tönisvorst
1589 km
630 x 630 mm Paßbohrung 14/16 mm Durchmesser
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000
more images
15
Унгарија Tata
724 km
wmw NILES DLZ 630 III 2000
1961
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630
more images
5
Словачка
802 km
TOS Hostivar BUAJ 28/630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lang Laru ESC 06/630 Lang Laru ESC 06/630
more images
2
Романија Cugir
489 km
Lang Laru ESC 06/630
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
LORENZ S8/630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
LORENZ S8 / 630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000 Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000
more images
15
Словачка Kežmarok
844 km
Cefla Ecolight TLF/BB/4+TTE 4000
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 550/630/H1840 mm unbekannt 550/630/H1840 mm unbekannt 550/630/H1840 mm unbekannt 550/630/H1840 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 550/630/H1840 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630 Genie S 125 Nr.: 630
more images
9
Германија Regensburg
1111 km
Genie S 125 Nr.: 630
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
SCHERER 630 SCHERER 630 SCHERER 630
more images
3
Германија Iserlohn
1525 km
SCHERER 630
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM
more images
9
Германија Würselen
1574 km
Mercedes-Benz 2640 Absetzer 6X4 / BB / Schalter / 368 TKM
2008
Втора рака
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1324 km
LORENZ S8 / 630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
guilliet 630 guilliet 630 guilliet 630 guilliet 630 guilliet 630 guilliet 630 guilliet 630 guilliet 630
more images
8
Полска Grońsko
1277 km
guilliet 630
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Carl Mahr 630/630/H130 mm Carl Mahr 630/630/H130 mm Carl Mahr 630/630/H130 mm Carl Mahr 630/630/H130 mm Carl Mahr 630/630/H130 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Carl Mahr 630/630/H130 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ferdinand C. Weipert 630 Ferdinand C. Weipert 630 Ferdinand C. Weipert 630 Ferdinand C. Weipert 630 Ferdinand C. Weipert 630 Ferdinand C. Weipert 630
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Ferdinand C. Weipert 630
1962
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Achim
1585 km
Mercedes-Benz Vario 816 D / BB/ 4m Pritsche/ Planenaufbau
2006
Втора рака
Класифицирана реклама
Steton 630 Steton 630 Steton 630 Steton 630 Steton 630 Steton 630 Steton 630 Steton 630 Steton 630
more images
9
Полска Naprawa
906 km
Steton 630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schäfer 2H/630 Schäfer 2H/630 Schäfer 2H/630 Schäfer 2H/630 Schäfer 2H/630 Schäfer 2H/630 Schäfer 2H/630
more images
7
Германија Maisach
1103 km
Schäfer 2H/630
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pehaka USF 10/630 Pehaka USF 10/630 Pehaka USF 10/630 Pehaka USF 10/630
more images
4
Германија Düsseldorf
1558 km
Pehaka USF 10/630
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex Rippert S80-750/630/1-Aex
more images
8
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Rippert S80-750/630/1-Aex
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EBU REB 9.40-320(500) / 9.60-320(630) EBU REB 9.40-320(500) / 9.60-320(630) EBU REB 9.40-320(500) / 9.60-320(630)
more images
3
Германија Bayreuth
1216 km
EBU REB 9.40-320(500) / 9.60-320(630)
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNG JF 625 / 630 JUNG JF 625 / 630 JUNG JF 625 / 630
more images
3
Германија Kirchheim unter Teck
1242 km
JUNG JF 625 / 630
2022
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bad Oeynhausen
1533 km
IMA BIMA / Gx50 / E / 160 / 630
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1580 km
ARNO; KESEL BB = 125 mm L = 160mm H = 110mm
работилница ремонтирана (искористена)
Класифицирана реклама
Attec 01.BB.1100 Betonverdeelbak Attec 01.BB.1100 Betonverdeelbak Attec 01.BB.1100 Betonverdeelbak Attec 01.BB.1100 Betonverdeelbak Attec 01.BB.1100 Betonverdeelbak
more images
5
Белгија Dentergem
1746 km
Attec 01.BB.1100 Betonverdeelbak
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm unbekannt 770/630/H1115 mm
more images
9
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 770/630/H1115 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Attec 05.BB.0900 Veegborstel Attec 05.BB.0900 Veegborstel Attec 05.BB.0900 Veegborstel Attec 05.BB.0900 Veegborstel Attec 05.BB.0900 Veegborstel
more images
5
Белгија Markegem
(Локација на дилерот)
1746 km
Attec 05.BB.0900 Veegborstel
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl 630/1500 Stahl 630/1500 Stahl 630/1500
more images
3
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Stahl 630/1500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hema 630/205 Hema 630/205 Hema 630/205 Hema 630/205 Hema 630/205
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Hema 630/205
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDHC 630
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDHC 630
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SKET MKD 630 SKET MKD 630
more images
2
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SKET MKD 630
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300
more images
10
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 630 S 2500-1300
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X MAZAK VARIAXIS 630-5X
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
MAZAK VARIAXIS 630-5X
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Bitelli bb 630

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините: