категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bulmak pk 203 користени

bulmak
Класифицирана реклама
BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251 BULMAK FU 251
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BULMAK FU 251
1987
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Korschenbroich
1576 km
BULMAK C13
Втора рака
Класифицирана реклама
BULMAK C 11 MB (240x2000 mm) Digital BULMAK C 11 MB (240x2000 mm) Digital
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
BULMAK C 11 MB (240x2000 mm) Digital
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARSENAL / BULMAK UFG 285 / FU 251 ARSENAL / BULMAK UFG 285 / FU 251
more images
2
Германија Dortmund
1546 km
ARSENAL / BULMAK UFG 285 / FU 251
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bulmak C 400 TS
more images
1
Германија Tönisvorst
1589 km
Bulmak C 400 TS
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BULMAK OH 253 BULMAK OH 253
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
BULMAK OH 253
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bulmak CT 400 TS Bulmak CT 400 TS Bulmak CT 400 TS Bulmak CT 400 TS
more images
4
Германија Tönisvorst
1589 km
Bulmak CT 400 TS
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bulmak SPH 225 mm Bulmak SPH 225 mm
more images
2
Германија Tönisvorst
1589 km
Bulmak SPH 225 mm
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bulmak Öffungsweite 160 mm Bulmak Öffungsweite 160 mm
more images
2
Германија Tönisvorst
1589 km
Bulmak Öffungsweite 160 mm
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Искористено Bulmak pk 203

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.