Hermle uwf 851 h купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
1

Universal Milling Machine Hermle UWF 851 H

Повеќе Hermle Uwf 851
Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
1996
користен
6

Tool Room Milling Machine - Universal HERMLE UWF 851

Повеќе Hermle Uwf 851
Bühl, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6584 km
1989
користен
6

Universal Milling Machine Hermle UWF 851

Повеќе Hermle Uwf 851
Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
1996
користен


hermle uwf...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
3

Universal milling Machine Hermle UWF 851

Повеќе Hermle Uwf 851
Biebrich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6499 km
1993
користен
4

Tool milling machine HERMLE UWF 851

Повеќе Hermle Uwf 851
Wiesbaden, ГерманијаГерманија
6525 km
1988
подготвен за работа (се користи)
1

Universal tool milling machine HERMLE UWF 851

Повеќе Hermle Uwf 851
Bretzfeld-Schwabbach, ГерманијаГерманија
6647 km
1989
добар (користен)
7

CNC milling machine Hermle UWF 851 H

Повеќе Hermle Uwf 851
Singen-Beuren, ГерманијаГерманија
6680 km
1991
обновен (користен)
2

Werkzeugfräsmaschine HERMLE UWF 802 M

Повеќе Hermle Uwf 802
Bruchsal-Büchenau, ГерманијаГерманија
6593 km
1991
одличен (користен)
7

Paraffin section flotation bath Electrothermal MH8517

W1D 5EU Brebners, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5928 km
подготвен за работа (се користи)
5

Tool Room Milling Machine - Universal HERMLE UWF 1001 H / TNC 415

Повеќе Hermle Uwf 1001
Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6452 km
1991
користен
5

Universal Milling Machine HERMLE UWF 700

Повеќе Hermle Uwf 700
Niederlangen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6338 km
1984
користен
4

Gear Voith 851.2 / 854.2 / 854.3 / 864.2 / 864.3

Emmerich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6322 km
подготвен за работа (се користи)
6

Tool Room Milling Machine - Universal Geldmacher UWF 500 / Digi

Bünde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6452 km
1990
користен
4

CNC universal tool milling machine HERMLE UWF 1000

Повеќе Hermle Uwf 1000
Menden, ГерманијаГерманија
6434 km
1985
подготвен за работа (се користи)
5

Tool Room Milling Machine - Universal HERMLE UWF 1000

Повеќе Hermle Uwf 1000
Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6363 km
1988
користен
1

Universal-frasmaschinen & CNC Hermle UWF 900 E

Повеќе Hermle Uwf 900
Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
4

Other accessories DAF Stoßstangenecke rechts CF85 1363374

Emmerich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6322 km
подготвен за работа (се користи)
4

Other accessories DAF Einstieg rechts CF85 1363817

Emmerich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6322 km
подготвен за работа (се користи)
10

Tool Room Milling Machine - Universal HERMLE UWF 900 E / HTC

Повеќе Hermle Uwf 900
Oelde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6440 km
1994
користен


hermle uwf...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HERMLE UWF 851 H
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.