Hesston 4790 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
7

Floor type Correa Mobile column milling machine CORREA L30/104 - 7901103L30/104

Burgos, ШпанијаШпанија локација на застапништво
6032 km
1998
подготвен за работа (се користи)
4

Motors Mercedes-Benz OM447HA / OM 447 HA

Emmerich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6322 km
подготвен за работа (се користи)
1

Planer-Type Milling M/C - Double Column KRAFT/Skymaster VF-1290 (Highspeed)

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6556 km
2019
ново
4

dieselgenerator 1250 KVA Cummins KTA50G3

Waregem, БелгијаБелгија
6180 km
2010
одличен (користен)
2

Column-mounted Slewing Crane VETTER PRAKTIKUS PS5-4,5

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6731 km
2017
користен


hesston 4790
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
HESSTON 4790
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.