Holzkraft hbs 433 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
6

Bandsaw Holzkraft HBS 433

Повеќе Holzkraft Hbs 433
Kempten-Leubas, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6779 km
2018
добра состојба (се користи)
3

Wood band saw Holzkraft HBS 433

Повеќе Holzkraft Hbs 433
Finnentrop-Heggen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2018
ново


holzkraft ...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
2

Slot boring machine Holzkraft LLB 20

Dörpen, ГерманијаГерманија
6341 km
2006
добар (користен)
2

Saws Rusch Hbs 250 / 260 Rusch Hbs 250 / 260

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
13

Table mill SCM / HOLZKRAFT minimax t45 classic

Aalen, ГерманијаГерманија
6709 km
2013
добар (користен)
0

Front stacker Linde E14-335-02

Повеќе Linde E 14
Bremen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6423 km
2002
користен
6

Polishing machine GOTTSCHILD HBS 1600 -800-100-1-L

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2013
користен
15

Planer Thicknesser SCM / HOLZKRAFT FS 41 elite Tersa Top Zustand, wie neu!

Aalen, ГерманијаГерманија
6709 km
2014
добра состојба (се користи)
6

Veneer press ITALPRESSE ITT /4-33-13

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
1991
користен
5

Milling machine Holzkraft T 45 classic

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2016
користен
4

Surface planing and thicknessing Planers Holzkraft/SCM FS 41 Elite S

Bad Schönborn, ГерманијаГерманија
6596 km
2015
одличен (користен)
8

Bandsaw - Horizontal DAIß & PARTNER HBS 350 G

Goldenstedt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
2007
користен
5

Hacksaw Kasto Kasto HBS 210/240

Reichenbach, ГерманијаГерманија
6661 km
1994
одличен (користен)
2

Swivel spindle milling machine Holzkraft T 55 W elite S

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2017
користен


holzkraft ...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HOLZKRAFT HBS 433
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.