категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Постројки за галванизација користени (11)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Површинска технологија Постројки за галванизација
Класифицирана реклама
Plating Elektronik pe 3000 Plating Elektronik pe 3000 Plating Elektronik pe 3000 Plating Elektronik pe 3000 Plating Elektronik pe 3000
more images
5
Германија Schkopau
(Локација на дилерот)
1316 km
Plating Elektronik pe 3000
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter Schlötter
more images
15
Швајцарија Wetzikon
1207 km
Schlötter
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Литванија Mažeikiai
1641 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 18V, 3000A, Ölkühlung, Motor-Fernsteueru
more images
1
Германија Erkrath
1554 km
18V, 3000A, Ölkühlung, Motor-Fernsteueru
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija
more images
7
Литванија Vilnius
1488 km
Aliuminium anodzing line Aliuminio anodavimo linija
2021
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
15
Холандија Druten
1675 km
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bydgoszcz
1316 km
Drabex Anodising line
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage
more images
15
Германија Hagen
1534 km
Driesch Anlagentechnik GmbH Doppeltrommel Verzinkungsanlage
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Hamm
1542 km
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eigenbouw Eigenbouw Eigenbouw Eigenbouw Eigenbouw Eigenbouw Eigenbouw
more images
7
Холандија Druten
1675 km
Eigenbouw
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
10
Германија Hamm
1541 km
Втора рака
Јавете се