услуга профилот

WMS KEMPKEN

WMS KEMPKEN


Herr Dirk Kempken

Hussmannskath 2
46485 Wesel

Германија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон

други контакти

Herr Dirk Kempken
Verkauf

028146091910 028146091919 01714156543

јазици: Deutsch, Englisch

Werkzeugmaschinen-Service
Verkauf von Gebrauchtmaschinen
Bohrwerke, Fräsmaschinen, Drehmaschinen, Dreh - und Verschiebetische, Bearbeitungszentren,
Gantry-Poertalfräsmaschinen, Teil- und Grundüberholungen von Werkzeugmaschinen
Оди на врвот понуди › 

Нашите врвни понуди
3729356.jpg
Nicolas Correa A25/30
Guivem7om повеќе »
Испрати пребарување на WMS KEMPKEN

компанијата*

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град*

телефон*

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*машина понуди
3729356.jpg
Nicolas Correa A25/30
Guivem7om повеќе »
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу