Hfbo купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
3

Press Brake Amada HFBO 220-40

Strassberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6676 km
1998
користен
1

Hydraulic press brakes Amada Promecam HFBO 80 ton x 2500 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
1

Hydraulic press brakes Amada Promecam HFBO 220 ton x 3100 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
1

Hydraulic press brakes Amada Promecam HFBO 220 ton x 3100 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен


hfbo
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HFBO
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.