Festo DNC-80-200-PPV-A
фиксна цена додава се ДДВ
Состојба
Користено
Локација
Wiefelstede Германија
Pneumatic cylinders Festo DNC-80-200-PPV-A
more Images
Festo DNC-80-200-PPV-A
Festo DNC-80-200-PPV-A
Festo DNC-80-200-PPV-A
Festo DNC-80-200-PPV-A
Податоци за машината
Ознака на машината:
Pneumatic cylinders
Произведувач:
Festo
Модел:
DNC-80-200-PPV-A
Состојба:
половен
Цена и локација
фиксна цена додава се ДДВ
Локација на продавачот:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германија Германија
Повикајте
Детали за понудата
ID на огласот:
A4119559
Референтен број:
23266
Ажурирање:
последно на 12.06.2024
Опис
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
-Type: DNC-80-200-PPV-A
-Piston: Ø 80 mm
Godpfxjd S Daio Aniebl
-Stroke: 200 mm
-Max. Pressure: 12 bar