категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Центри (универзална) 0-599 mm (x-насочен) користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (универзални) Центри (универзална) 0-599 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
DMG HSC 20 LINEAR DMG HSC 20 LINEAR DMG HSC 20 LINEAR DMG HSC 20 LINEAR
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
DMG HSC 20 LINEAR
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500 MAKINO D500
more images
10
Германија Schwäbisch Gmünd
(Локација на дилерот)
1232 km
MAKINO D500
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50
more images
8
Швајцарија Schweiz
1222 km
DECKEL MAHO DMU 50
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR
more images
5
Франција Haguenau
1352 km
DMG DECKEL MAHO DMU 50 EVO LINEAR
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus
more images
12
Швајцарија Zuchwil
1286 km
CHIRON FZ 08 KS MAGNUM High Speed Plus
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 DMG DMU 50 DMG DMU 50 DMG DMU 50
more images
4
Швајцарија Reiden
1260 km
DMG DMU 50
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DECKEL MAHO DMU 50 eVolution
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR MAKINO V22-5XR
more images
9
Германија Schwäbisch Gmünd
1228 km
MAKINO V22-5XR
2006
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500
more images
15
Италија Milán
1099 km
Makino D500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC KORRADI VH1000-CNC
more images
9
Германија Wuppertal
1546 km
KORRADI VH1000-CNC
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE FANUC Robodrill α-T21iE
more images
13
Швајцарија Zuchwil
1286 km
FANUC Robodrill α-T21iE
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
DECKEL DMU 50 T
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear
more images
10
Германија Oelde
1531 km
DECKEL MAHO DMU 50 eVolution linear
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental WISSNER Gamma 202 Dental
more images
10
Германија Schwäbisch Gmünd
(Локација на дилерот)
1232 km
WISSNER Gamma 202 Dental
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500 Makino MAKINO D500
more images
13
Италија Milán
1099 km
Makino MAKINO D500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5 ALZMETALL GS 600E/5
more images
10
Германија Walluf
1408 km
ALZMETALL GS 600E/5
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON XSM 400 U MIKRON XSM 400 U
more images
2
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
MIKRON XSM 400 U
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN L 5AX - 320
more images
1
Германија Oberhausen
1581 km
LAGUN L 5AX - 320
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150 Mikron WF3 DCM/TNC150
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Mikron WF3 DCM/TNC150
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T
more images
10
Германија Oelde
(Локација на дилерот)
1537 km
DECKEL MAHO DMU 50 T
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400
more images
10
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mitsui Seiki VERTEX 550 5 AX Mitsui Seiki VERTEX 550 5 AX Mitsui Seiki VERTEX 550 5 AX Mitsui Seiki VERTEX 550 5 AX
more images
4
Франција Haguenau
1352 km
Mitsui Seiki VERTEX 550 5 AX
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho Dmu 50 v Deckel Maho Dmu 50 v Deckel Maho Dmu 50 v Deckel Maho Dmu 50 v
more images
4
Германија Emskirchen
1228 km
Deckel Maho Dmu 50 v
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50
more images
6
Германија Rottweil
1262 km
DECKEL MAHO DMG DMU 50
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
DECKEL-MAHO DMU 50 eVolution
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T DECKEL MAHO DMU 50 T
more images
10
Германија Oelde
1531 km
DECKEL MAHO DMU 50 T
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco DMG DMG DMU50 eco
more images
12
Германија Düsseldorf
1561 km
DMG DMG DMU50 eco
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000
more images
4
Германија Niederlangen
(Локација на дилерот)
1660 km
HWACHEON VESTA 1000
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs Mikron XSM 400 U 5 Achs
more images
15
Германија Burgoberbach
1215 km
Mikron XSM 400 U 5 Achs
2008
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50 DECKEL MAHO DMG DMU 50
more images
6
Германија Rottweil
1262 km
DECKEL MAHO DMG DMU 50
2003
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1571 km
Adige EM80
2015
добро (искористено)
Класифицирана реклама
HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U HERMLE C 500 U
more images
9
Германија Oelde
1531 km
HERMLE C 500 U
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OPS INGERSOLL Speed Hawk 550 OPS INGERSOLL Speed Hawk 550
more images
2
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
OPS INGERSOLL Speed Hawk 550
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino D500 Makino D500 Makino D500
more images
3
Германија Soltau
1547 km
Makino D500
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T
more images
6
Германија Bremen
1602 km
DECKEL DMU 50 T
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung
more images
8
Германија Karlsbad
1315 km
Deckel Maho DMU 50T Sonderlackierung
2001
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1571 km
Adige BC80
2017
добро (искористено)
Класифицирана реклама
CHIRON DZ 18L CHIRON DZ 18L CHIRON DZ 18L CHIRON DZ 18L
more images
4
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
CHIRON DZ 18L
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400 Axon LU-400
more images
9
Германија Olching
1101 km
Axon LU-400
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500
more images
7
Германија Soltau
1547 km
Makino D500
2016
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T
more images
7
Германија Bremen
1602 km
DECKEL DMU 50 T
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Geldern
(Локација на дилерот)
1609 km
CNC-STEP High-Z S-400/T
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60S Deckel Maho DMC 60S Deckel Maho DMC 60S
more images
3
Германија Sonnenbühl
1243 km
Deckel Maho DMC 60S
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo Deckel Maho DMU 50 Evo
more images
9
Холандија Eindhoven
1658 km
Deckel Maho DMU 50 Evo
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU50 M Deckel Maho DMU50 M Deckel Maho DMU50 M Deckel Maho DMU50 M
more images
4
Германија Nördlingen
1192 km
Deckel Maho DMU50 M
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA Okuma MA-40HA
more images
15
Холандија Ochten
1678 km
Okuma MA-40HA
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC Fehlmann Picomax 51-CNC
more images
6
Германија Burgoberbach
1215 km
Fehlmann Picomax 51-CNC
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T Deckel-Maho DMU 50T
more images
8
Холандија Zevenbergen
1714 km
Deckel-Maho DMU 50T
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50 Evo Linear Deckel Maho DMU 50 Evo Linear Deckel Maho DMU 50 Evo Linear Deckel Maho DMU 50 Evo Linear
more images
4
Холандија Eindhoven
1658 km
Deckel Maho DMU 50 Evo Linear
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA Okuma MX-40HA
more images
15
Холандија Ochten
1678 km
Okuma MX-40HA
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Центри (универзална) 0-599 mm (x-насочен)

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.