Купете Центри (универзална) 0-599 mm (x-насочен) користени (92)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (универзални) Центри (универзална) 0-599 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50 DMG CMX 50
more images
9
Унгарија Kalocsa
589 km
DMG CMX 50
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DMG MORI ULTRASONIC 20 linear
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M
more images
10
Германија Murr
1273 km
Deckel Maho DMU 35 M
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFO FNC 40C WAFO FNC 40C WAFO FNC 40C WAFO FNC 40C WAFO FNC 40C WAFO FNC 40C
more images
6
Полска Poland
1165 km
WAFO FNC 40C
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler
more images
15
Австрија Jakling
795 km
FEHLMANN PICOMAX 60HSC mit EROWA Palettenwechsler
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400 AXON LITZ LU 400
more images
10
Германија
1369 km
AXON LITZ LU 400
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON FZ 15K S 5-Axis CHIRON FZ 15K S 5-Axis CHIRON FZ 15K S 5-Axis CHIRON FZ 15K S 5-Axis CHIRON FZ 15K S 5-Axis
more images
5
Германија
1369 km
CHIRON FZ 15K S 5-Axis
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DECKEL MAHO DMU 50 eVolution
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M Deckel Maho DMU 35 M
more images
14
Германија Murr
1273 km
Deckel Maho DMU 35 M
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U MIKRON HSM 400 U
more images
12
Швајцарија Schweiz
1222 km
MIKRON HSM 400 U
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50 Sauer GmbH Ultrasonic 50
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
Sauer GmbH Ultrasonic 50
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN Picomax P 60 M FEHLMANN Picomax P 60 M FEHLMANN Picomax P 60 M FEHLMANN Picomax P 60 M
more images
4
Германија
1369 km
FEHLMANN Picomax P 60 M
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear DMG MORI HSC 55 linear
more images
15
Германија
1369 km
DMG MORI HSC 55 linear
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BUMOTEC S82TT BUMOTEC S82TT BUMOTEC S82TT BUMOTEC S82TT BUMOTEC S82TT
more images
5
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
BUMOTEC S82TT
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50 DECKEL MAHO DMU 50
more images
5
Германија Berlin
1367 km
DECKEL MAHO DMU 50
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2 DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2
more images
10
Германија Bayreuth
1215 km
DECKEL MAHO DMU 50 T / Achsen 3 + 2
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
QUASER UX 300/15C QUASER UX 300/15C QUASER UX 300/15C QUASER UX 300/15C QUASER UX 300/15C
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
QUASER UX 300/15C
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Akira Seiki RMV 250 RT Akira Seiki RMV 250 RT Akira Seiki RMV 250 RT Akira Seiki RMV 250 RT
more images
4
Германија Idstein
1414 km
Akira Seiki RMV 250 RT
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50T INV 25660
more images
1
Чешка република Beroun
1104 km
DMG DMU 50T INV 25660
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL ALZMETALL
more images
9
Германија Walluf
1408 km
ALZMETALL
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho
more images
10
Германија Ebersbach an der Fils
1242 km
DMG MORI DMU 70 VL DMG Deckel Maho
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho 50 EVO Linear Deckel Maho 50 EVO Linear Deckel Maho 50 EVO Linear Deckel Maho 50 EVO Linear Deckel Maho 50 EVO Linear
more images
5
Германија Bruchsal
1326 km
Deckel Maho 50 EVO Linear
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx Mikron UME600 TNC 360/4xx
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Mikron UME600 TNC 360/4xx
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LAGUN L 5AX - 320
more images
1
Германија Oberhausen
1581 km
LAGUN L 5AX - 320
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627
more images
14
Чешка република Beroun
1104 km
HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
DECKEL DMU 50 T
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VMX 1 HURCO VMX 1 HURCO VMX 1
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
HURCO VMX 1
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Burgoberbach
1215 km
DMU 50 eVolution CNC Fräsmaschine
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5 Fanuc Robodrill a-D14LiB5
more images
9
Германија Cloppenburg
1618 km
Fanuc Robodrill a-D14LiB5
2016
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1215 km
Mikron HSM 400 U
2007
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1191 km
Deckel Maho DMU 50T
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario
more images
15
Италија Cascina Faustina
1115 km
AGIE CHARMILLES MIKRON UCP 600 Vario
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic
more images
11
Холандија Eindhoven
1658 km
Deckel Maho DMU 50T Ultrasonic
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT Chiron FZ 08 MT
more images
9
Германија Biebrich
1437 km
Chiron FZ 08 MT
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen
more images
6
Австрија Mogersdorf
739 km
AMT machinetools HSC 544HP / 5 Achsen
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077 Deckel FP3A 2820-1077
more images
9
Германија Burgoberbach
1215 km
Deckel FP3A 2820-1077
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V
more images
8
Германија Gerstetten
1205 km
Deckel-Maho DMU 50 V
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK DMG MORI DMU 60 monoBLOCK
more images
9
Данска Denmark
1855 km
DMG MORI DMU 60 monoBLOCK
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500
more images
10
Италија Italia
763 km
Makino D500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5 Alzmetall GS 600E/5
more images
11
Германија Ellwangen (Jagst)
1218 km
Alzmetall GS 600E/5
2019
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC α-D21LiB5ADV Plus FANUC α-D21LiB5ADV Plus FANUC α-D21LiB5ADV Plus FANUC α-D21LiB5ADV Plus FANUC α-D21LiB5ADV Plus FANUC α-D21LiB5ADV Plus FANUC α-D21LiB5ADV Plus
more images
7
Германија Olching
1101 km
FANUC α-D21LiB5ADV Plus
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7 STARTECH SP7
more images
10
Швајцарија Root
1225 km
STARTECH SP7
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG MORI CMX 50 U
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000 HWACHEON VESTA 1000
more images
4
Германија Niederlangen
1656 km
HWACHEON VESTA 1000
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500 Makino D500
more images
14
Италија Milán
1099 km
Makino D500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo DMG MORI DMU 40 eVo
more images
8
Германија Tuttlingen
1239 km
DMG MORI DMU 40 eVo
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mikron HEM 500 U Mikron HEM 500 U Mikron HEM 500 U
more images
3
Германија Emmelshausen
1450 km
Mikron HEM 500 U
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
HERMLE C 500 U
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400 SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400
more images
10
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
SW-SCHWäBISCHE WERKZEUGMASCH. BA 400
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50 DMG MORI DMU 50
more images
6
Франција Haguenau
1352 km
DMG MORI DMU 50
2010
многу добро (користено)
Јавете се