Купете Wafios N 90 користени (58.855)
Đakovo
WafiosN 90
Grebenau
WAFIOSN 90
Германија
WafiosN90/DS80/N6/N5/N4/AHL
Norderstedt
WAFIOSN90
Norderstedt
WAFIOSN90
Đakovo
WafiosN 75
Словенија
Nova pelletN-MIDI 90
Hessisch Lichtenau
RNA Rhein-Nadel AutomationSRC-N 250-2L + SLL 400-400 + ESK-N80 / ESG 90
WAFIOS/VITARI/MORONIN3/V14R/17R/S75/S110/SPN200
Tata
RNA SRC-N 630-1 L900mm
WAFIOSN61
WAFIOSN5
WAFIOSSAM90
WAFIOSN6
WAFIOSN3
WAFIOSN4
WAFIOSN41
WAFIOSN80
Wymysłów
Silnik z przekładnią ABUS 9.6 KW, K-300 1-4 z hamulcem 90 NmSilnik z przekładnią ABUS 9.6 KW, K-300 1-4 z hamulcem 90 Nm
Германија
Dexion P 90 / C-Profilabm.: 185 x 35 mmGesamtlänge: 980 mm / kompl. verzinkt
Neukamperfehn
Nedcon NS 1.900 mm / K: 90 x 40 mmFachlast: 2.000 Kg / orange