Купете Хидраулични преси со еден столб 100-124t користени (28)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Притиснете Хидраулични преси со еден столб 100-124t
Класифицирана реклама
SMG CSZ 100-1000/600 SMG CSZ 100-1000/600 SMG CSZ 100-1000/600 SMG CSZ 100-1000/600 SMG CSZ 100-1000/600
more images
5
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
SMG CSZ 100-1000/600
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Intemach Press ICS 100 Intemach Press ICS 100 Intemach Press ICS 100 Intemach Press ICS 100
more images
4
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach Press ICS 100
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STENHOJ 100 TE STENHOJ 100 TE STENHOJ 100 TE
more images
3
Германија Schmölln
1259 km
STENHOJ 100 TE
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries Made in Europa Einständer C-Presse 100 to KK-Industries Made in Europa Einständer C-Presse 100 to KK-Industries Made in Europa Einständer C-Presse 100 to KK-Industries Made in Europa Einständer C-Presse 100 to
more images
4
Австрија
861 km
KK-Industries Made in Europa Einständer C-Presse 100 to
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100 DUNKES HEZ 100
more images
9
Германија Werdau
1243 km
DUNKES HEZ 100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Intemach Pressen C-100 Intemach Pressen C-100 Intemach Pressen C-100 Intemach Pressen C-100 Intemach Pressen C-100 Intemach Pressen C-100
more images
6
Турција Konya
1009 km
Intemach Pressen C-100
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Strassberg
(Локација на дилерот)
1234 km
HYDRAP HPSZb 100
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Intemach Press ICS Intemach Press ICS
more images
2
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach Press ICS
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Ensisheim
1333 km
Beyeler PR6 100/2550
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER Einständerpresse HCP 100 SAHINLER Einständerpresse HCP 100
more images
2
Австрија
861 km
SAHINLER Einständerpresse HCP 100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1 MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1
more images
10
Германија Unterschleißheim
1092 km
MÜLLER-WEINGARTEN CD 100.35.1
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAP HPSK 100 (CE) HYDRAP HPSK 100 (CE) HYDRAP HPSK 100 (CE)
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HYDRAP HPSK 100 (CE)
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDELHOFF HEP 100 EDELHOFF HEP 100 EDELHOFF HEP 100 EDELHOFF HEP 100 EDELHOFF HEP 100 EDELHOFF HEP 100
more images
6
Германија Niederlangen
1656 km
EDELHOFF HEP 100
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HZ-HF-STS 100 DUNKES HZ-HF-STS 100 DUNKES HZ-HF-STS 100
more images
3
Германија Lüdenscheid
1515 km
DUNKES HZ-HF-STS 100
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Ensisheim
1333 km
AEM3 915 SP
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER HKP100
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER HKP100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HZ 100
more images
1
Германија Plettenberg
1503 km
DUNKES HZ 100
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MUELLER CL 100.1.84 (CE)
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER MARTINI CKD 100.1.6 MÜLLER MARTINI CKD 100.1.6
more images
2
Германија Pfungstadt
1366 km
MÜLLER MARTINI CKD 100.1.6
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMG CS 100 SMG CS 100 SMG CS 100 SMG CS 100
more images
4
Германија Lüdenscheid
1518 km
SMG CS 100
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZEULENRODA PYE 100 S1 ZEULENRODA PYE 100 S1
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
ZEULENRODA PYE 100 S1
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER HKP100
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER HKP100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHOEN UNH-700 SCHOEN UNH-700 SCHOEN UNH-700
more images
3
Германија Plettenberg
1503 km
SCHOEN UNH-700
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HZ 100 (UVV) DUNKES HZ 100 (UVV) DUNKES HZ 100 (UVV) DUNKES HZ 100 (UVV)
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
DUNKES HZ 100 (UVV)
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MHG  LE-1 SCC100 /1100 MHG  LE-1 SCC100 /1100 MHG  LE-1 SCC100 /1100
more images
3
Шпанија Cestona
1972 km
MHG LE-1 SCC100 /1100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bemco C Frame Bemco C Frame
more images
2
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
Bemco C Frame
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAHINLER Einständerpresse Sahinler HKP-Z 100 mit Tiefziehki
more images
1
Австрија
861 km
SAHINLER Einständerpresse Sahinler HKP-Z 100 mit Tiefziehki
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MUELLER CD 100.11.30 (UVV)
1993
Втора рака
Јавете се