Ahwi uzm 580 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

CNC Horizontal Machining Centre Mazak FH 580-40

Zevenbergen, ХоландијаХоландија
6233 km
1997
добар (користен)
2

Container / container accessories 1 Seecontainer * 40FTHC - ECMU9126580

Weißenburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6765 km
подготвен за работа (се користи)
1.600 €
понуда
Друга 33 денови
3

CNC Lathe MORI SEIKI CP580

Willich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6368 km
користен
13

Vertical turret lathe STANKO 3KTC 1580 L

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
подготвен за работа (се користи)
7

CNC lathe ZMM TUS 580 CNC x 2000

Am Ritterskamp 6, 40885 Ratingen, DEГерманија
6388 km
2016
како и нови (ex-дисплеј)


ahwi uzm 580
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
1

Laminator KMK 580 B

Wassenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6354 km
2018
користен
2

Notching Machine HUVEMA HU 1580 M

Krefeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6378 km
2008
користен
3

Magnetic Clamping Plate nicht bekannt 580x200

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6734 km
користен
2

AHWI hacker AHWI

Schmallenberg, ГерманијаГерманија
6490 km
2009
одличен (користен)

Mitsubishi / Innocenti X: 8990 - Y: 2920 - Z: 1580 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6190 km
користен
6

Vertical Turning Lathe Kolomna 1580 (8000x3200)

London, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5926 km
1970
добар (користен)

ZMM Ø 580 x 1500 mm

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6190 km
користен
5

Press brake Haco PEE 2580

Südstraße 15, 99867 Gotha, DEГерманија
6653 km
1986
реновиран (користен)
2
 Започни го разговорот

Blast Cabinet Fabr. Unbekannt Arbeitsraum 580 x 480 x 370 / 300 mm

34117 Kassel, DeutschlandГерманија
6558 km
одличен (користен)

Welding table 3820 x 1580 x 140 mm

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6190 km
користен
6

Cycle Lathe Chevalier FCL-2580H

Bochum, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6409 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
3

Broach Forst Rlg 2580

Tönisvorst, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6366 km
користен

Floorplate 4580 x 2500 x 200 mm

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6190 km
користен


ahwi uzm 580
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
AHWI UZM 580
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу