Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Креветни глодали - вертикални користени

Машини за обработка на метал и машински алати Фреза Креветни глодали - вертикални
Класифицирана реклама
HURON BX II HURON BX II HURON BX II
more images
3
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
HURON BX II
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50
more images
5
Германија Calbe (Saale)
1373 km
TOS KUŘIM FGSV 50
1983
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM ZAYER 8000CM
more images
8
Германија Ennepetal
1538 km
ZAYER 8000CM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HURON SXB 622 HURON SXB 622 HURON SXB 622 HURON SXB 622 HURON SXB 622
more images
5
Данска Kopenhagen
1702 km
HURON SXB 622
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT Turret Mill BRIDGEPORT Turret Mill
more images
2
Обединето Кралство Hitchin
2023 km
BRIDGEPORT Turret Mill
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus ANAYAK VH 3000 Plus
more images
15
Обединето Кралство Bicester Park, Charbridge Ln, Bicester OX26 4SS, UK
2073 km
ANAYAK VH 3000 Plus
1998
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant
more images
10
Обединето Кралство New Ollerton
2130 km
Dah Lih MCV-1060 with through spindle coolant
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAMBAUDI Rammatic 804 RAMBAUDI Rammatic 804 RAMBAUDI Rammatic 804 RAMBAUDI Rammatic 804 RAMBAUDI Rammatic 804 RAMBAUDI Rammatic 804
more images
6
Германија Bürstadt
1362 km
RAMBAUDI Rammatic 804
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50 TOS KUŘIM FGSV 50
more images
4
Полска Nowy Targ
886 km
TOS KUŘIM FGSV 50
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI DMU 75 Monoblock DMG MORI DMU 75 Monoblock DMG MORI DMU 75 Monoblock DMG MORI DMU 75 Monoblock
more images
4
Германија Garrel
1626 km
DMG MORI DMU 75 Monoblock
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knuth Rapiddrill 500 Knuth Rapiddrill 500 Knuth Rapiddrill 500 Knuth Rapiddrill 500 Knuth Rapiddrill 500
more images
5
Германија Pfullendorf
1208 km
Knuth Rapiddrill 500
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stama / Fanuc MC 110 Stama / Fanuc MC 110
more images
2
Германија Trittau
1581 km
Stama / Fanuc MC 110
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HSD ES 919 A HSD ES 919 A HSD ES 919 A HSD ES 919 A
more images
4
Германија Verl
(Локација на дилерот)
1520 km
HSD ES 919 A
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се

Искористено Креветни глодали - вертикални

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши