Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Aigner centrex користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen
more images
4
Јавете се
Rodeberg Германија
1379 km
како нов (користен)
Aigner
more images
1
Јавете се
Juszczyn Полска
915 km
добро (искористено)
AIGNER FMC 200-6A AIGNER FMC 200-6A AIGNER FMC 200-6A AIGNER FMC 200-6A AIGNER FMC 200-6A AIGNER FMC 200-6A
more images
6
Јавете се
Zdziechowice Полска
1086 km
2003
добро (искористено)
AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen AIGNER Versand möglich für Tischfräsen und ähnliche Maschinen
more images
4
Јавете се
Rodeberg Германија
1379 km
како нов (користен)
AIGNER Versand möglich Bogenfräsmaster f Tischfräse TOP ZUSTAND AIGNER Versand möglich Bogenfräsmaster f Tischfräse TOP ZUSTAND AIGNER Versand möglich Bogenfräsmaster f Tischfräse TOP ZUSTAND AIGNER Versand möglich Bogenfräsmaster f Tischfräse TOP ZUSTAND AIGNER Versand möglich Bogenfräsmaster f Tischfräse TOP ZUSTAND AIGNER Versand möglich Bogenfräsmaster f Tischfräse TOP ZUSTAND
more images
6
Јавете се
Rodeberg Германија
1379 km
како нов (користен)
Hainbuch Centrex Nullpunktspannsystem Hainbuch Centrex Nullpunktspannsystem Hainbuch Centrex Nullpunktspannsystem Hainbuch Centrex Nullpunktspannsystem
more images
4
Јавете се
Ortenberg Германија
1321 km
2015
многу добро (користено)
Hofmann TFS 107 Hofmann TFS 107 Hofmann TFS 107 Hofmann TFS 107 Hofmann TFS 107
more images
5
Јавете се
Gerolzhofen Германија
1276 km
Втора рака
FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition FIMAL PF 530 N Partnership Edition
more images
10
Јавете се
Oberkochen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1210 km
Ново
Martin T51 B Martin T51 B Martin T51 B Martin T51 B
more images
4
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
1978
многу добро (користено)
Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120 Robland T 120
more images
14
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
2004
Втора рака
Јавете се
Sułkowice Полска
933 km
многу добро (користено)
DIETZE SW 45 DIETZE SW 45
more images
2
Јавете се
Pockau-Lengefeld Германија
1205 km
2004
многу добро (користено)
Fimal PF 530 N Partnership Edition Fimal PF 530 N Partnership Edition Fimal PF 530 N Partnership Edition Fimal PF 530 N Partnership Edition Fimal PF 530 N Partnership Edition
more images
5
Јавете се
Gerolzhofen Германија
1276 km
како нов (изложбена машина)
Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100 Hofmann T1100
more images
10
Јавете се
Teskánd Унгарија
705 km
1972
реновиран (користен)
Schröder F 610 Schröder F 610 Schröder F 610 Schröder F 610
more images
4
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
многу добро (користено)
SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120 SAC TS 120
more images
14
Јавете се
Wijchen, Холандија Холандија
(Локација на дилерот)
1660 km
1996
Втора рака
KÖLLE AH 50 KÖLLE AH 50 KÖLLE AH 50 KÖLLE AH 50 KÖLLE AH 50 KÖLLE AH 50
more images
6
Јавете се
Schwanberg Австрија
775 km
1995
работилница ремонтирана (искористена)
SCM T160
more images
1
Јавете се
Rodgau - Jügesheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1364 km
Втора рака
Martin T22 Martin T22 Martin T22 Martin T22 Martin T22 Martin T22 Martin T22 Martin T22
more images
8
Јавете се
Ganderkesee Германија
1611 km
1986
Втора рака
SAC SUERI TS 130 SAC SUERI TS 130 SAC SUERI TS 130 SAC SUERI TS 130
more images
4
Јавете се
Mariano Comense Италија
1108 km
многу добро (користено)
Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM
more images
6
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
многу добро (користено)
SCM T130 SCM T130 SCM T130 SCM T130 SCM T130 SCM T130 SCM T130 SCM T130
more images
8
Јавете се
Juszczyn Полска
915 km
многу добро (користено)
SCM ti 120 e SCM ti 120 e SCM ti 120 e SCM ti 120 e SCM ti 120 e SCM ti 120 e SCM ti 120 e SCM ti 120 e
more images
8
Јавете се
Schwanberg Австрија
775 km
2011
многу добро (користено)
Martin T23 Martin T23
more images
2
Јавете се
Hüllhorst Германија
1545 km
добро (искористено)
Sauter 0.5.941.203
more images
1
Јавете се
Jenbach Австрија
1019 km
Втора рака
Јавете се
Aalen Германија
1216 km
2019
Втора рака
SAC TS 125 SAC TS 125 SAC TS 125
more images
3
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
1985
многу добро (користено)
Hofmann TFS 1200 mit 3-Achsen-Steuerung Hofmann TFS 1200 mit 3-Achsen-Steuerung
more images
2
Јавете се
Rheda-Wiedenbrück Германија
1528 km
добро (искористено)
 VDI 30
more images
1
Јавете се
Jenbach Австрија
1019 km
2010
Втора рака
Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM Bäuerle SFM
more images
5
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
многу добро (користено)
 VDI 30
more images
1
Јавете се
Jenbach Австрија
1019 km
2008
Втора рака
Bäuerle Bäuerle Bäuerle Bäuerle Bäuerle Bäuerle Bäuerle
more images
7
Јавете се
Lambsborn Германија
1408 km
многу добро (користено)
EMCO ET 360 EMCO ET 360
more images
2
Јавете се
Jenbach Австрија
1019 km
1991
подготвен за употреба (искористен)
ARIANA
more images
1
Јавете се
Jenbach Австрија
1019 km
2019
многу добро (користено)

Искористено Aigner centrex

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши