категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid
more images
12
Италија Limena
905 km
Heidelberg CD102-6 LYYLX3 Hybrid
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L HEIDELBERG SM 52-5-P3+L
more images
10
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG SM 52-5-P3+L
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
Heidelberg CD 74 4 P C
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland 708-3B P EVOLUTION
more images
1
Шпанија Barcelona
1629 km
MAN Roland 708-3B P EVOLUTION
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Weil der Stadt
1280 km
KBA Rapida RA 106-5 + L-ALV2
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5 Heidelberg XL 75-5
more images
14
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg XL 75-5
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg CD 74-4-P-C
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN Roland R 708P 3B LTTLVV HiPrint MAN Roland R 708P 3B LTTLVV HiPrint MAN Roland R 708P 3B LTTLVV HiPrint MAN Roland R 708P 3B LTTLVV HiPrint
more images
4
Швајцарија Europa
1515 km
MAN Roland R 708P 3B LTTLVV HiPrint
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor
more images
3
Германија
1531 km
Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Remscheid
1540 km
Komori Spica 529 P
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KBA Rapida 106-8-SW4-SPC-CX
more images
1
Шпанија Madrid
2134 km
KBA Rapida 106-8-SW4-SPC-CX
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg  XL 105-8-P Heidelberg  XL 105-8-P Heidelberg  XL 105-8-P Heidelberg  XL 105-8-P Heidelberg  XL 105-8-P
more images
5
Полска Mszana
964 km
Heidelberg XL 105-8-P
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 74-5P3H Heidelberg SM 74-5P3H Heidelberg SM 74-5P3H Heidelberg SM 74-5P3H Heidelberg SM 74-5P3H Heidelberg SM 74-5P3H
more images
6
Германија Salzgitter
1446 km
Heidelberg SM 74-5P3H
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor
more images
7
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg SM 52-4H UV Anicolor
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive MAN ROLAND 7083BP Direct drive
more images
10
Германија Krefeld
1590 km
MAN ROLAND 7083BP Direct drive
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Zaandam
1754 km
Heidelberg XL 75-5 LE UV
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440 Komori LS 440
more images
10
Холандија Zaandam
1754 km
Komori LS 440
2007
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Alcosmart

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.