Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Ampag користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Јавете се
Volkach Германија
1279 km
1990
Втора рака
AMPAG - KöLN Mano AMPAG - KöLN Mano AMPAG - KöLN Mano
more images
3
Јавете се
Goldenstedt, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1595 km
Втора рака
Cyklop Ampag Cyklop Ampag Cyklop Ampag Cyklop Ampag Cyklop Ampag Cyklop Ampag
more images
6
Јавете се
Германија
1531 km
Втора рака
SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36
more images
7
Јавете се
Helmstedt Германија
1436 km
2004
добро (искористено)
SMB CYKLOP AMPAG SPRINT SMB CYKLOP AMPAG SPRINT SMB CYKLOP AMPAG SPRINT
more images
3
Јавете се
Wrocław Полска
1119 km
2009
многу добро (користено)
SMB AMPAG SPRINT SMB AMPAG SPRINT SMB AMPAG SPRINT SMB AMPAG SPRINT
more images
4
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
2001
подготвен за употреба (искористен)
MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK MOSCA-SIEMENS MOSCA GIGANT + SMB AMPAG 36K/ SMB N3EK
more images
7
Јавете се
Orgeval Франција
1743 km
2001
нештиклирано (искористено)
SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36 SMB / Cyklop N3E Ampag 36
more images
10
Јавете се
Helmstedt Германија
1436 km
2004
добро (искористено)
SMB N3K / Ampag 40K SMB N3K / Ampag 40K SMB N3K / Ampag 40K SMB N3K / Ampag 40K SMB N3K / Ampag 40K
more images
5
Јавете се
Helmstedt Германија
1436 km
2000
добро (искористено)
Јавете се
DN10 4ES, Обединето Кралство Обединето Кралство
(Локација на дилерот)
2132 km
2002
Втора рака
CME PTI CME PTI
more images
2
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
2010
Втора рака
AMIS AMIS Volumenzerkleinerer VR60 AMIS AMIS Volumenzerkleinerer VR60
more images
2
Јавете се
Zuzenhausen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1321 km
Ново
Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T Robino Galantrino Monostadio F4T
more images
12
Јавете се
Geisenheim Германија
1419 km
2007
Втора рака
Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100 Bertani Baroc LV1100
more images
8
Јавете се
Šentrupert Словенија
722 km
2003
добро (искористено)
orthotec CSL 3022 FD orthotec CSL 3022 FD orthotec CSL 3022 FD orthotec CSL 3022 FD orthotec CSL 3022 FD orthotec CSL 3022 FD orthotec CSL 3022 FD
more images
7
Јавете се
Porto Португалија
2524 km
2009
како нов (користен)
Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan Nortan
more images
11
Јавете се
Wallern an der Trattnach Австрија
959 km
добро (искористено)
Krones topmatic 1800-45-8-6-130 Krones topmatic 1800-45-8-6-130 Krones topmatic 1800-45-8-6-130 Krones topmatic 1800-45-8-6-130 Krones topmatic 1800-45-8-6-130 Krones topmatic 1800-45-8-6-130 Krones topmatic 1800-45-8-6-130
more images
7
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
1992
Втора рака
Јавете се
Brakel Германија
1477 km
2021
како нов (изложбена машина)
Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF Kematec SEKAM 4 AF
more images
10
Јавете се
Geisenheim Германија
1419 km
1995
Втора рака
Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine Sidel Stretch Blow Moulding Machine
more images
9
Јавете се
Waalwijk Холандија
1693 km
1994
како нов (користен)
BC MAXIMA BC MAXIMA BC MAXIMA BC MAXIMA BC MAXIMA BC MAXIMA BC MAXIMA
more images
7
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
1993
Втора рака
Bertolaso S. GLORIA
more images
1
Јавете се
Fumane, Италија Италија
(Локација на дилерот)
978 km
1982
Втора рака

Искористено Ampag

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши