Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Behrens користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750 Behrens KST Micro 25/750
more images
6
Јавете се
Dellach, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
892 km
1986
Втора рака
HOLZHER KMR Joh. Friedr. Behrens AG 3536/ 160 mm
more images
1
Јавете се
GARGAZON bei Meran, Италија Италија
(Локација на дилерот)
1007 km
2018
Ново
Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121 Behrens CB 3121
more images
10
Јавете се
Hövelhof Германија
1507 km
1975
добро (искористено)
Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147 Behrens 1147
more images
9
Јавете се
Itterbeck Германија
1655 km
добро (искористено)
COLUMBUS COLUMBUS
more images
2
Јавете се
Linz Австрија
948 km
2021
Ново
BOB-Mill M8 BOB-Mill M8 BOB-Mill M8
more images
3
Јавете се
Neustadt am Rübenberge Германија
1524 km
2021
Ново
COLUMBUS COLUMBUS COLUMBUS COLUMBUS COLUMBUS COLUMBUS
more images
6
Јавете се
Linz Австрија
948 km
2022
Ново
BOB-TURN MD0642 BOB-TURN MD0642 BOB-TURN MD0642 BOB-TURN MD0642 BOB-TURN MD0642 BOB-TURN MD0642
more images
6
Јавете се
Neustadt am Rübenberge Германија
1524 km
2022
Ново
COLUMBUS COLUMBUS COLUMBUS COLUMBUS
more images
4
Јавете се
Linz Австрија
948 km
2021
Ново
BOB-Mill HV8 BOB-Mill HV8
more images
2
Јавете се
Neustadt am Rübenberge Германија
1524 km
2021
Ново
COLUMBUS COLUMBUS
more images
2
Јавете се
Linz Австрија
948 km
2022
Ново
Z-Yang VF11L Z-Yang VF11L
more images
2
Јавете се
Neustadt am Rübenberge Германија
1524 km
2019
како нов (изложбена машина)
TBI MVC 2590 Heidenhain/Siemens
more images
1
Јавете се
Neustadt am Rübenberge Германија
1524 km
2022
Ново
TBI VC-1270, Heidenhain TNC 640 TBI VC-1270, Heidenhain TNC 640
more images
2
Јавете се
Neustadt am Rübenberge Германија
1524 km
2021
како нов (изложбена машина)
TBI VC 1060 Smart Mill Siemens 828D ShopMill TBI VC 1060 Smart Mill Siemens 828D ShopMill
more images
2
Јавете се
Neustadt, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1524 km
2021
Ново

Искористено Behrens

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши