категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Benhil 8380 користени

benhil
Класифицирана реклама
BENHIL  Microfix 8471 BENHIL  Microfix 8471 BENHIL  Microfix 8471 BENHIL  Microfix 8471 BENHIL  Microfix 8471 BENHIL  Microfix 8471 BENHIL  Microfix 8471
more images
7
Обединето Кралство Derby DE23 8XA, UK
2142 km
BENHIL Microfix 8471
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Обединето Кралство Sir Francis Ley Industrial Estate, Shaftesbury St, Derby DE23 8XA, UK
2142 km
BENHIL 8311 JUNIOR
реновиран (користен)
Јавете се

Искористено Benhil 8380

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.