категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Berlett Barmen Berlett Barmen
more images
2
Германија Goslar
1431 km
Berlett Barmen
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Berlett KS 60
more images
1
Австрија Dellach
(Локација на дилерот)
892 km
Berlett KS 60
Втора рака
Јавете се

Искористено Berlett

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.