категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bridgeport vmc 800 користени

bridgeport
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS
more images
4
Италија Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia
1015 km
BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22 BRIDGEPORT VMC 800-22
more images
8
Холандија Zevenbergen
1714 km
BRIDGEPORT VMC 800-22
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 610/30 BRIDGEPORT VMC 610/30 BRIDGEPORT VMC 610/30 BRIDGEPORT VMC 610/30
more images
4
Италија Cologno Monzese
1096 km
BRIDGEPORT VMC 610/30
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20 BRIDGEPORT VMC 760/20
more images
11
Унгарија Óhíd
698 km
BRIDGEPORT VMC 760/20
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT  VMC 560 INV 24652 BRIDGEPORT  VMC 560 INV 24652 BRIDGEPORT  VMC 560 INV 24652
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
BRIDGEPORT VMC 560 INV 24652
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 600 2 DIGITAL BRIDGEPORT VMC 600 2 DIGITAL
more images
2
Франција Haguenau
1352 km
BRIDGEPORT VMC 600 2 DIGITAL
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT 600 XP BRIDGEPORT 600 XP BRIDGEPORT 600 XP
more images
3
Обединето Кралство Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2161 km
BRIDGEPORT 600 XP
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bridgeport VMC 600 XP Bridgeport VMC 600 XP
more images
2
Германија Biebrich
(Локација на дилерот)
1437 km
Bridgeport VMC 600 XP
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 600 - 22 BRIDGEPORT VMC 600 - 22 BRIDGEPORT VMC 600 - 22 BRIDGEPORT VMC 600 - 22
more images
4
Италија Borgo San Dalmazzo
1197 km
BRIDGEPORT VMC 600 - 22
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Günzburg
1178 km
BRIDGEPORT VMC 600
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 760/22 BRIDGEPORT VMC 760/22 BRIDGEPORT VMC 760/22 BRIDGEPORT VMC 760/22
more images
4
Германија
1407 km
BRIDGEPORT VMC 760/22
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC
more images
6
Италија
763 km
Bridgeport XR-700 APC
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT XV 710 BRIDGEPORT XV 710
more images
2
Германија Dieburg
1359 km
BRIDGEPORT XV 710
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt
more images
5
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
Bauart BRIDGEPORT unbekannt
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT Series 1 BRIDGEPORT Series 1 BRIDGEPORT Series 1 BRIDGEPORT Series 1 BRIDGEPORT Series 1 BRIDGEPORT Series 1
more images
6
Германија Bremen
1602 km
BRIDGEPORT Series 1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2 Lagun, Bridgeport-type FTV-2
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Lagun, Bridgeport-type FTV-2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT HARDINGE GS 1000 BRIDGEPORT HARDINGE GS 1000
more images
2
Франција Haguenau
1352 km
BRIDGEPORT HARDINGE GS 1000
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Обединето Кралство Bloomfield Rd, Tipton DY4 9ET, UK
2161 km
BRIDGEPORT 1000/22
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT GX 1000 BRIDGEPORT GX 1000 BRIDGEPORT GX 1000
more images
3
Германија Dieburg
1359 km
BRIDGEPORT GX 1000
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT XR 1000 BRIDGEPORT XR 1000 BRIDGEPORT XR 1000
more images
3
Италија Paderno Dugnano
1105 km
BRIDGEPORT XR 1000
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hardinge Bridgeport XR 760 Hardinge Bridgeport XR 760 Hardinge Bridgeport XR 760 Hardinge Bridgeport XR 760 Hardinge Bridgeport XR 760 Hardinge Bridgeport XR 760
more images
6
Обединето Кралство 1 Chapel Ln, Bristol BS5 7EY, UK
2145 km
Hardinge Bridgeport XR 760
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2 Bridgeport Interact Series 4 Mark 2
more images
11
Обединето Кралство Doulton Rd, United Kingdom
2158 km
Bridgeport Interact Series 4 Mark 2
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bridgeport Interact 1 Bridgeport Interact 1
more images
2
Полска Andrychów
937 km
Bridgeport Interact 1
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hardinge-Bridgeport XV710 Hardinge-Bridgeport XV710 Hardinge-Bridgeport XV710
more images
3
Германија Brigachtal
1266 km
Hardinge-Bridgeport XV710
2007
добро (искористено)
Јавете се
аукција
1
Аукцијата заврши
Обединето Кралство Deeside
2251 km
Bridgeport XR1000
2008
нештиклирано (искористено)
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT Interact 412 (450/310/300) TNC 355 BRIDGEPORT Interact 412 (450/310/300) TNC 355
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
BRIDGEPORT Interact 412 (450/310/300) TNC 355
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT XR 1000 BRIDGEPORT XR 1000 BRIDGEPORT XR 1000
more images
3
Италија Santa Lucia di Piave
895 km
BRIDGEPORT XR 1000
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT  J HEAD BRIDGEPORT  J HEAD BRIDGEPORT  J HEAD BRIDGEPORT  J HEAD BRIDGEPORT  J HEAD
more images
5
Обединето Кралство Garvagh
2549 km
BRIDGEPORT J HEAD
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC
more images
15
Швајцарија Bienne
1303 km
BRIDGEPORT XR 500 HSC
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hardinge Bridgeport XR600 5AX Hardinge Bridgeport XR600 5AX Hardinge Bridgeport XR600 5AX Hardinge Bridgeport XR600 5AX Hardinge Bridgeport XR600 5AX Hardinge Bridgeport XR600 5AX Hardinge Bridgeport XR600 5AX
more images
7
Германија Langenfeld Rhld.
(Локација на дилерот)
1550 km
Hardinge Bridgeport XR600 5AX
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT
more images
1
Германија Düsseldorf
1558 km
BRIDGEPORT
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600
more images
6
BRIDGEPORT GX 600
2011
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S
more images
7
Германија Haiger
1452 km
BRIDGEPORT EZ Path S
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB
more images
8
Холандија Emmeloord
1721 km
BRIDGEPORT JB
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2
more images
5
Обединето Кралство Thurmaston
2108 km
BRIDGEPORT BR2J2
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine
more images
6
Обединето Кралство Prospect Works, Worthing Rd, Sheffield S9 3JB, UK
2165 km
BRIDGEPORT 2HP Milling Machine
1996
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Szigetszentmiklós
673 km
Bridgeport Interact 450P3
2005
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Bridgeport vmc 800

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините: