Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bridgeport series 1 користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Bridgeport
Јавете се
Gussago Италија
1033 km
Втора рака
BRIDGEPORT  VMC 560 INV 24652 BRIDGEPORT  VMC 560 INV 24652 BRIDGEPORT  VMC 560 INV 24652
more images
3
Јавете се
Beroun Чешка република
1104 km
1996
добро (искористено)
Bridgeport GX600 Bridgeport GX600 Bridgeport GX600 Bridgeport GX600 Bridgeport GX600 Bridgeport GX600
more images
6
Јавете се
Brigachtal Германија
1266 km
2011
многу добро (користено)
BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP
more images
6
Јавете се
Erwitte Германија
1510 km
2000
многу добро (користено)
BRIDGEPORT BR 2 J 2 BRIDGEPORT BR 2 J 2 BRIDGEPORT BR 2 J 2 BRIDGEPORT BR 2 J 2 BRIDGEPORT BR 2 J 2
more images
5
Јавете се
Bühl, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1328 km
Втора рака
Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC Bridgeport XR-700 APC
more images
6
Јавете се
Kaiserslautern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1392 km
2007
подготвен за употреба (искористен)
BRIDGEPORT Interact 412 (450/310/300) TNC 355 BRIDGEPORT Interact 412 (450/310/300) TNC 355
more images
2
Јавете се
Staufenberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1426 km
1988
Втора рака
UNITECH / BRIDGEPORT XV 560 UNITECH / BRIDGEPORT XV 560 UNITECH / BRIDGEPORT XV 560 UNITECH / BRIDGEPORT XV 560 UNITECH / BRIDGEPORT XV 560 UNITECH / BRIDGEPORT XV 560 UNITECH / BRIDGEPORT XV 560
more images
7
Јавете се
Schwäbisch Gmünd Германија
1228 km
2010
многу добро (користено)
BRIDGEPORT VMC 760/22 BRIDGEPORT VMC 760/22 BRIDGEPORT VMC 760/22 BRIDGEPORT VMC 760/22
more images
4
Јавете се
Германија
1407 km
1995
подготвен за употреба (искористен)
BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP BRIDGEPORT VMC 1000XP
more images
8
Јавете се
Erwitte Германија
1510 km
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Günzburg Германија
1178 km
2002
добро (искористено)
401-407 Tyburn Rd, Birmingham B24 8HJ, UK Обединето Кралство
2146 km
2003
Втора рака
Јавете се
Dieburg Германија
1359 km
2005
многу добро (користено)
HARDINGE BRIDGEPORT Interact 450 p3 HARDINGE BRIDGEPORT Interact 450 p3 HARDINGE BRIDGEPORT Interact 450 p3 HARDINGE BRIDGEPORT Interact 450 p3 HARDINGE BRIDGEPORT Interact 450 p3
more images
5
Јавете се
Schwäbisch Gmünd Германија
1228 km
2007
многу добро (користено)
BRIDGEPORT XR 1000 BRIDGEPORT XR 1000 BRIDGEPORT XR 1000
more images
3
Јавете се
Santa Lucia di Piave Италија
895 km
2005
Втора рака
BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS BRIDGEPORT VMC 800-22 DIGIT.4TH AXIS
more images
4
Јавете се
Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia Италија
1015 km
1999
многу добро (користено)
BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC BRIDGEPORT XR 500 HSC
more images
15
Јавете се
Bienne Швајцарија
1303 km
2008
многу добро (користено)
Moore Bridgeport Nr. 3 Moore Bridgeport Nr. 3 Moore Bridgeport Nr. 3 Moore Bridgeport Nr. 3 Moore Bridgeport Nr. 3
more images
5
Јавете се
Bopfingen Германија
1200 km
нештиклирано (искористено)
Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt Bauart BRIDGEPORT unbekannt
more images
5
Јавете се
Германија
1358 km
добро (искористено)
BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600 BRIDGEPORT GX 600
more images
11
Јавете се
Desenzano del Garda Италија
1000 km
2008
добро (искористено)
BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC BRIDGEPORT XR-700 APC
more images
9
Јавете се
Torbole Casaglia Италија
1033 km
многу добро (користено)
BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000 BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000 BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000 BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000 BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000 BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000 BRIDGEPORT HARDINGE HR  1000
more images
7
Јавете се
Haguenau Франција
1352 km
2007
многу добро (користено)
BRIDGEPORT BRIDGEPORT BRIDGEPORT BRIDGEPORT BRIDGEPORT
more images
5
Јавете се
Thüringen, Deutschland Германија
1338 km
1998
добро (искористено)
Hardinge Bridgeport XR 1000 high dynamics
more images
1
Јавете се
Chemnitz Германија
1230 km
2022
Ново
Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc Hardinge Bridgeport XR 1000 - Fanuc
more images
7
Јавете се
1 Chapel Ln, Bristol BS5 7EY, UK Обединето Кралство
2145 km
2011
Втора рака
BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S BRIDGEPORT EZ Path S
more images
7
Јавете се
Haiger Германија
1452 km
2001
многу добро (користено)
BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2 BRIDGEPORT BR2J2
more images
5
Јавете се
Thurmaston Обединето Кралство
2108 km
1997
добро (искористено)
BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB BRIDGEPORT JB
more images
8
Јавете се
Emmeloord Холандија
1721 km
добро (искористено)
BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine
more images
6
Јавете се
Prospect Works, Worthing Rd, Sheffield S9 3JB, UK Обединето Кралство
2165 km
1998
реновиран (користен)
BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine BRIDGEPORT 2HP Milling Machine
more images
6
Јавете се
Prospect Works, Worthing Rd, Sheffield S9 3JB, UK Обединето Кралство
2165 km
1996
реновиран (користен)
Јавете се
Szigetszentmiklós Унгарија
673 km
2005
добро (искористено)

Искористено Bridgeport series 1

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните типови на машини:


Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши