категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
BULGARIEN VCMS - 200
more images
1
Германија Krefeld
(Локација на дилерот)
1578 km
BULGARIEN VCMS - 200
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM Bulgarien  TUB 600 ZMM Bulgarien  TUB 600
more images
2
Германија Hilden
1554 km
ZMM Bulgarien TUB 600
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM BULGARIEN HU 310 x 1000 ZMM BULGARIEN HU 310 x 1000 ZMM BULGARIEN HU 310 x 1000 ZMM BULGARIEN HU 310 x 1000 ZMM BULGARIEN HU 310 x 1000
more images
5
Германија Krefeld
1584 km
ZMM BULGARIEN HU 310 x 1000
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 325 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 325 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
NEUE HERBOLD SM 450/600 NEUE HERBOLD SM 450/600 NEUE HERBOLD SM 450/600
more images
3
Бугарија Smoljan
246 km
NEUE HERBOLD SM 450/600
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 800 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 800 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 1000 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 1000 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 630 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 630 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 1250 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 1250 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 10 THS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 10 THS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 500 MRD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 500 MRD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 400 TS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 400 TS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 11 MCS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 10 TMS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 10 TMS
Ново
Јавете се

Искористено Bulgarien

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.