категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 600-799мм користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 600-799мм
Класифицирана реклама
ZMM CU 325 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 325 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000 Zimas D600-2000
more images
11
Австрија Oberweis
944 km
Zimas D600-2000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670
more images
5
Германија Metzingen
1244 km
VDF-BOEHRINGER M 670
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sculfort Facicap 1250 Sculfort Facicap 1250 Sculfort Facicap 1250
more images
3
Швајцарија Reiden
1260 km
Sculfort Facicap 1250
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62 STANKO IK62
more images
15
Унгарија Tata
723 km
STANKO IK62
1970
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4 STANKO 16K40-4
more images
10
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
STANKO 16K40-4
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 800 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 800 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A KERN DS22A
more images
9
Германија Niederlangen
1656 km
KERN DS22A
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 660-3000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
AP Andreas Plum ELITE ES 710
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000 VDF BOEHRINGER V 5 x 6000
more images
6
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
VDF BOEHRINGER V 5 x 6000
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
Stankoimport 1M63B
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 1000 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 1000 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 710CLASSIC
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SN 710CLASSIC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 800-3000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
VDF V5K
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530 HEIDENREICH & HARBECK M 530
more images
10
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
HEIDENREICH & HARBECK M 530
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
Stankoimport 1M63B
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 630 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 630 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630 ZMM-SLIVEN CU630
more images
10
Германија Weißenhorn
1176 km
ZMM-SLIVEN CU630
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 660 - 2000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
1538 km
TOS SUS63x1250
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Weipert w500e, 630x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Франција Bonneville
1323 km
OKUMA LB400-M
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 1250 RD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 1250 RD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000 Rogi WM660 x 2000
more images
12
Холандија Mierlo
1644 km
Rogi WM660 x 2000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H HEIDENREICH & HARBECK E3H
more images
8
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
HEIDENREICH & HARBECK E3H
1966
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000 COLCHESTER 2000
more images
10
Швајцарија Root
1225 km
COLCHESTER 2000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Velen
1601 km
MATRA D50 350 x 4000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631 WEIPERT W 631
more images
10
Германија Bottrop-Grafenwald
(Локација на дилерот)
1581 km
WEIPERT W 631
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 10 THS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 10 THS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CAZENEUVE HB 800 CAZENEUVE HB 800 CAZENEUVE HB 800
more images
3
Франција Nervieux
1488 km
CAZENEUVE HB 800
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEYLIGENSTAEDT 260 EA HEYLIGENSTAEDT 260 EA HEYLIGENSTAEDT 260 EA HEYLIGENSTAEDT 260 EA
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
HEYLIGENSTAEDT 260 EA
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 1M63BG STANKO 1M63BG STANKO 1M63BG
more images
3
Франција Courbevoie
1721 km
STANKO 1M63BG
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760 BULMAK CU 760
more images
9
Германија Niederlangen
1656 km
BULMAK CU 760
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
more images
10
Германија Dormagen
1553 km
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 500 MRD
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM CU 500 MRD
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500 ZMM CU 580 M / 1500
more images
9
Германија Kreuztal
1479 km
ZMM CU 580 M / 1500
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
WMW DLZ630III5000, 700x5000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01 MSZ EE-630-01
more images
10
Германија Velen
1601 km
MSZ EE-630-01
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000 FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000
more images
12
Полска Krobia
1291 km
FAT Ponar Wrocław TUR 630M x 3000
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 6A616 STANKO 6A616 STANKO 6A616 STANKO 6A616
more images
4
Германија Hennef (Sieg)
1508 km
STANKO 6A616
1976
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 400 TS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 400 TS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630 VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630
more images
14
Бугарија Burgas
480 km
VDF HEIDENREICH & HARBECK V 630
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725 Cazeneuve HB 725
more images
9
Шпанија L'alcúdia de Crespíns
1916 km
Cazeneuve HB 725
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55 BREUER Werke PU 55
more images
8
Германија Velen
1601 km
BREUER Werke PU 55
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe
more images
6
Романија București
(Локација на дилерот)
469 km
DEMOOR lathe
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS ZMM C 11 MCS
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 11 MCS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior
more images
14
Бугарија Burgas
480 km
Weisser Heilbronn Senior
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM C 10 TMS
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
ZMM C 10 TMS
Ново
Јавете се

Искористено Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 600-799мм

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.