Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 600-799мм користени (106)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 600-799мм
Класифицирана реклама
RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840 RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840
more images
10
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
RICHYOUNG RICHYOUNG - FUKUNO FL 1840
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000 wmw NILES DLZ 630 III 2000
more images
13
Унгарија Tata
724 km
wmw NILES DLZ 630 III 2000
1961
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MICM SNA170X2000 MICM SNA170X2000 MICM SNA170X2000 MICM SNA170X2000 MICM SNA170X2000
more images
5
Унгарија Tatabánya
714 km
MICM SNA170X2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior Weisser Heilbronn Senior
more images
14
Бугарија Burgas
480 km
Weisser Heilbronn Senior
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm) VDF V 6 K (380 x 2000 mm)
more images
11
Германија Mörsdorf
1282 km
VDF V 6 K (380 x 2000 mm)
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
Stankoimport 1M63B
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUS 63 - 80 TOS SUS 63 - 80 TOS SUS 63 - 80 TOS SUS 63 - 80 TOS SUS 63 - 80 TOS SUS 63 - 80
more images
6
Австрија Uttendorf
997 km
TOS SUS 63 - 80
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kami DKM 660S
more images
1
Германија Bad Laasphe
1462 km
Kami DKM 660S
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm VDF Boehringer V5K, 680x2500mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
VDF Boehringer V5K, 680x2500mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
more images
10
Германија Dormagen
1553 km
VDF-BOEHRINGER 640 x 4000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Meuser M3La x 4.000 Meuser M3La x 4.000 Meuser M3La x 4.000 Meuser M3La x 4.000 Meuser M3La x 4.000
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Meuser M3La x 4.000
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722 LÖW W 722
more images
10
Германија Wiesbaden
1407 km
LÖW W 722
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer E 650 / 1700 VDF Boehringer E 650 / 1700 VDF Boehringer E 650 / 1700 VDF Boehringer E 650 / 1700 VDF Boehringer E 650 / 1700 VDF Boehringer E 650 / 1700
more images
6
Германија Dortmund
1546 km
VDF Boehringer E 650 / 1700
1973
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO GOLIATH 660-3000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm Potisje PA 30, 600x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Potisje PA 30, 600x2000mm
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B Stankoimport 1M63B
more images
3
Германија Leipzig
1295 km
Stankoimport 1M63B
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR TM-35 x 3000mm PBR TM-35 x 3000mm PBR TM-35 x 3000mm PBR TM-35 x 3000mm PBR TM-35 x 3000mm PBR TM-35 x 3000mm PBR TM-35 x 3000mm
more images
7
Холандија Lemmer
1737 km
PBR TM-35 x 3000mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000 HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000
more images
8
Германија Wiesbaden
1407 km
HEYLIGENSTAEDT 315 Ev/1000
1965
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250 Colchester MAGNUM 1250
more images
9
Холандија Babberich
1645 km
Colchester MAGNUM 1250
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital BERNARDO TITAN 660-3000 Digital
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 660-3000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm Meuser 700x4000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Meuser 700x4000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V KAMI DKM420-1V
more images
9
Германија Weißenhorn
1175 km
KAMI DKM420-1V
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640
more images
8
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
VDF Boehringer DM 640
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670 VDF-BOEHRINGER M 670
more images
4
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
VDF-BOEHRINGER M 670
1971
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000 VDF H & H Triumpf 2000
more images
10
Германија Velen
1601 km
VDF H & H Triumpf 2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital BERNARDO TITAN 800-3000 Digital
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 800-3000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
TOS Trencin SN 63 B, 630x4000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GEMINIS GE 650 x 1500
more images
1
Германија Dortmund
1546 km
GEMINIS GE 650 x 1500
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM SLIVEN CY580M
more images
1
Германија Leipzig
1295 km
ZMM SLIVEN CY580M
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe DEMOOR lathe
more images
6
Романија București
(Локација на дилерот)
469 km
DEMOOR lathe
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000 COLCHESTER Triumpf 2000
more images
8
Германија Velen
1601 km
COLCHESTER Triumpf 2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000 BERNARDO TITAN 660 - 2000
more images
8
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO TITAN 660 - 2000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000 SARO SNA 710x2000
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
SARO SNA 710x2000
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SUS 80/5000 TOS SUS 80/5000 TOS SUS 80/5000
more images
3
Чешка република 261 01, Česko
1081 km
TOS SUS 80/5000
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cazeneuve HB725
more images
1
Франција Courbevoie
1721 km
Cazeneuve HB725
1982
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2137 km
KRAFT DLZ 325 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000 Erdmann D-III-360/5000
more images
8
Германија Heilbronn
1290 km
Erdmann D-III-360/5000
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 500 SA x 2000 TRENS SN 500 SA x 2000
more images
2
Холандија Didam
1647 km
TRENS SN 500 SA x 2000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm Sculfort Maxicap, 630x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Sculfort Maxicap, 630x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640 VDF Boehringer DM 640
more images
13
Холандија Schijndel
1663 km
VDF Boehringer DM 640
1974
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 710 S x 3000 TRENS SN 710 S x 3000
more images
2
Холандија Didam
1647 km
TRENS SN 710 S x 3000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000 WMW DLZ630III5000, 700x5000
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
WMW DLZ630III5000, 700x5000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FAT
more images
1
Холандија Didam
1647 km
FAT
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Giovanni BREDA BRP 300, 600x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 71 C x 4000 TRENS SN 71 C x 4000
more images
2
Холандија Didam
1647 km
TRENS SN 71 C x 4000
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm Weipert w500e, 630x2000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Weipert w500e, 630x2000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SN 50 C x 1500 TRENS SN 50 C x 1500
more images
2
Холандија Didam
1647 km
TRENS SN 50 C x 1500
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm Schaerer 660x1000mm
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Schaerer 660x1000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
TOS Trencin SUI 63, 630x3000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Cazeneuve HB725x2000
1990
Втора рака
Јавете се