Combilift купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
1

Means of transport (cleaning - forklift etc) Combilift 3 ton

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
4

Four-way Combilift forklift C5000l Combilift C5000l

weiterstadt, ГерманијаГерманија
6560 km
1990
добар (користен)


combilift
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
5

Four way fork lift Combi-Lift 4500 WFC

Barntrup, ГерманијаГерманија
6496 km
2002
добар (користен)


combilift
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
COMBILIFT
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.