категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Мини багер користени (341)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Градежни машини Багер Мини багер
Класифицирана реклама
Kubota KX163-5 Kubota KX163-5 Kubota KX163-5 Kubota KX163-5 Kubota KX163-5 Kubota KX163-5
more images
6
Косово Babush i Muhaxherëve
106 km
Kubota KX163-5
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg ) Takeuchi TB 125 ( 2.790kg )
more images
15
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Takeuchi TB 125 ( 2.790kg )
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Titan TL 10 E Titan TL 10 E Titan TL 10 E Titan TL 10 E
more images
4
Австрија Uttendorf
997 km
Titan TL 10 E
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503 Wacker Neuson 2503
more images
15
Германија Königsbronn
1206 km
Wacker Neuson 2503
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAT RAUPE D4H CAT RAUPE D4H CAT RAUPE D4H CAT RAUPE D4H CAT RAUPE D4H
more images
5
Германија Esslingen am Neckar
1256 km
CAT RAUPE D4H
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE Yanmar VIO57-6A PELLE
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Yanmar VIO57-6A PELLE
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C Case CX80C
more images
15
Германија Steinach
(Локација на дилерот)
1084 km
Case CX80C
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg ) Takeuchi TB 235 ( 3.530kg )
more images
15
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Takeuchi TB 235 ( 3.530kg )
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaeff TC35-2 Schaeff TC35-2 Schaeff TC35-2 Schaeff TC35-2 Schaeff TC35-2 Schaeff TC35-2
more images
6
Германија Amberg
1165 km
Schaeff TC35-2
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36 Wacker Neuson EZ36
more images
15
Германија Königsbronn
1206 km
Wacker Neuson EZ36
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAT 300.9D CAT 300.9D CAT 300.9D CAT 300.9D CAT 300.9D CAT 300.9D CAT 300.9D
more images
7
Германија Esslingen am Neckar
1256 km
CAT 300.9D
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH Takeuchi TB 216SH
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Takeuchi TB 216SH
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL Volvo ECR25DFL
more images
8
Германија Röttenbach
(Локација на дилерот)
1184 km
Volvo ECR25DFL
2022
Втора рака
Класифицирана реклама
Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !! Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !!
more images
15
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Yanmar VIO 25 ( 2.770 KG ) Löffel NEU !!
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Gomilsko
745 km
Wacker Neuson ET90 - POWERTILT - 3X BUCKETS - 2018 YEAR - CAMERA
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D Caterpillar 305.5D
more images
15
Германија Detmold
1505 km
Caterpillar 305.5D
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL
more images
13
Италија Lonato del Garda - Bresc
(Локација на дилерот)
1003 km
Caterpillar CAT 303E Minibagger 2016 SCHNELLWECHSEL
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
*Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800 *Sonstige Gunter Grossmann GG800
more images
8
Полска Strzałkowo
1228 km
*Sonstige Gunter Grossmann GG800
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E Volvo EC 20 E
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Volvo EC 20 E
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW
more images
15
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Takeuchi TB 250 ( 4.965 KG ) POWERTILT + hydr. SW
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAT 315 F CAT 315 F CAT 315 F CAT 315 F CAT 315 F CAT 315 F CAT 315 F CAT 315 F
more images
8
Германија Korschenbroich
1571 km
CAT 315 F
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16 Yanmar SV 16
more images
15
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1287 km
Yanmar SV 16
Втора рака
аукција
Аукцијата заврши
Германија Düsseldorf
1565 km
Kubota KX019 4 SF
2014
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8 KINGWAY MARC S8
more images
15
Полска Popów
1071 km
KINGWAY MARC S8
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4
more images
11
Германија Altenstadt
1168 km
Kubota U27-4
2020
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016 Takeuchi TB 016
more images
15
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Takeuchi TB 016
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20 Wacker ET 20
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Wacker ET 20
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger Terex TC 10 Minibagger
more images
12
Германија Heilbronn
(Локација на дилерот)
1287 km
Terex TC 10 Minibagger
Втора рака
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Volvo EC18E
2022
Ново
Потврден дилер
Класифицирана реклама
KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900 KINGWAY DODGER 900
more images
15
Полска Popów
1071 km
KINGWAY DODGER 900
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4 Kubota U27-4
more images
10
Германија Altenstadt
1168 km
Kubota U27-4
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor
more images
15
Германија Haßfurt
(Локација на дилерот)
1277 km
Kubota Kiefer Boki 4550 4 x 4 Allradlenkung VW Motor
1998
Втора рака
Класифицирана реклама
Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80 Wacker EZ 80
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Wacker EZ 80
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2 Hitachi EX 45 2
more images
15
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Hitachi EX 45 2
1999
Втора рака
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
JCB 15C-1
2018
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Германија Hamburg
1596 km
YANMAR SV 15
2010
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90 Wacker ET 90
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Wacker ET 90
2019
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Takeuchi TB230
2019
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19 Bobcat E 19
more images
15
Германија Breitenfelde
1570 km
Bobcat E 19
2022
Ново
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Bobcat E10
2018
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Kubota KX016-4
2016
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
WCM KV10
2022
Ново
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
WCM LT10S
2022
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
JPC HT10
2022
Ново
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
JPC PC10
2022
Ново
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
JCB 15C-1
2018
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Kubota KX016-4
2019
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Kubota KX016-4
2021
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Kubota KX016-4
2020
Втора рака
Потврден дилер
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Leende
1642 km
Volvo EC55B Pro
2007
Втора рака
Потврден дилер