Donau купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 30

St. Ingbert, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6494 km
1963
користен
5

Rapid Radial Drilling Donau DR13K

Wiefelstede, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6377 km
1964
користен
5

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 32

Повеќе Donau Dr 32
Günzburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6739 km
1979
користен
6

Rapid radial drilling machine DONAU DR32

Повеќе Donau Dr 32
Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6376 km
1980
користен
5.000 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 33 денови
3

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 40 DIGI

Niederhelfenschwil, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6717 km
1988
користен
2

Rapid radial drilling machine Donau

Bächingen, ГерманијаГерманија
6737 km
1970
добар (користен)
6

Vertical machining center DONAU Danusys 3910

Szigetszentmiklós, УнгаријаУнгарија
7367 km
1999
добра состојба (се користи)
6

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 32

Повеќе Donau Dr 32
Günzburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6739 km
1982
користен


donau
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

Rapid radial drilling machine DONAU 40Z

Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6376 km
1984
користен
6.000 €
понудане се вклучени во комплетот. ДДВ
Друга 33 денови
7

Rapid radial drilling machine DONAU DANUFLEX 128

Rödermark, ГерманијаГерманија
6571 km
1997
добар (користен)
3

vertical machining center DONAU DANUSYS 1507

Mögglingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6701 km
1999
користен
6

Rapide Drilling machine DONAU DR 32

Повеќе Donau Dr 32
Apeldoorn, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6290 km
1965
користен
7

Quick Radial Drilling DONAU DR 30

Schwäbisch Gmünd, ГерманијаГерманија
6693 km
1962
добар (користен)
4

CNC quick radial drilling machine Donau Daunmeric 440

Blumberg, ГерманијаГерманија
6654 km
2003
одличен (користен)
6

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 23

Повеќе Donau Dr 23
Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
1976
добар (користен)
3

Radial drilling machine Donau Werkzeugmaschinen DR 32

Schwerin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6557 km
1971
користен
3

Rapide Drilling machine DONAU DR 24

Apeldoorn, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6290 km
1984
користен
3

NC Drilling Machine Donau

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6731 km
1982
користен
3

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 32 ( aus Werkzeugbau)

Повеќе Donau Dr 32
Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
1971
користен
5

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 32

Повеќе Donau Dr 32
Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
1979
добар (користен)
6

Rapide Drilling machine DONAU DR 32

Повеќе Donau Dr 32
Apeldoorn, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6290 km
1970
користен
6

Rapid Radial Drilling Machine DONAU DR 32

Повеќе Donau Dr 32
Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
1983
добар (користен)
3

NC Rapid Radial Drill DONAU DR 32 NC

Повеќе Donau Dr 32
Apeldoorn, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6290 km
1989
користен
6

CNC drilling.-milling center DONAU Danusys 2907L

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2002
одличен (користен)
13

strong rapide drilling machine DONAU Danumeric 340

Apeldoorn, ХоландијаХоландија
6290 km
1995
добар (користен)
1

Worm gear DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Jackscrew DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Pushbutton DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Pressure sleeve DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Bellow DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Central lubrication pump DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Shift gate DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
1

Ball screw drive DONAU

Bächingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6737 km
2016
ново
14

Tool holders Kelch, Gewefa, Sandvik, Wohlhaupter

Herzogsdorf, АвстријаАвстрија
6991 km
одличен (користен)


donau
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
DONAU
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.