Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Hitachi zx 160 w купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
4
Mönchengladbach, Германија Германија
локација на застапништво
6363 km
користен
6
Bünde, Германија Германија
локација на застапништво
6452 km
1966
користен
3
Niederhelfenschwil, Швајцарија Швајцарија
локација на застапништво
6717 km
1982
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
3
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
користен
8
Emmerich, Германија Германија
локација на застапништво
6322 km
подготвен за работа (се користи)
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
1991
користен
4
Kellington, Обединето Кралство Обединето Кралство
5782 km
2016
добра состојба (се користи)
6
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
2008
користен
9
Dreieich, Германија Германија
локација на застапништво
6559 km
2008
користен
6
Strassberg, Германија Германија
локација на застапништво
6676 km
1999
користен
4
Kellington, Обединето Кралство Обединето Кралство
5782 km
2017
добра состојба (се користи)
2
Barneveld, Холандија Холандија
локација на застапништво
6266 km
користен
0
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
користен
6
Hessisch Lichtenau, Германија Германија
локација на застапништво
6567 km
1968
користен
4
Kellington, Обединето Кралство Обединето Кралство
5782 km
2015
добра состојба (се користи)
2
Barneveld, Холандија Холандија
локација на застапништво
6266 km
користен
6
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1963
користен
4
Kellington, Обединето Кралство Обединето Кралство
5782 km
2016
добра состојба (се користи)
2
Barneveld, Холандија Холандија
локација на застапништво
6266 km
користен
4
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
користен
2
Barneveld, Холандија Холандија
локација на застапништво
6266 km
користен
13
653 50 Karlstad, Шведска Шведска
6408 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
4
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1975
користен
2
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1969
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
HITACHI ZX 160 W
продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+39 800 12 58 38
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+33 9 80 09 19 36
Flag us
+1 312 94 04 581