категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Преси за хартија користени

Рециклирање и отстранување Притиснете Преси за хартија
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
DIXI 40 SLK
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler
more images
8
Германија Brakel
1477 km
BTS-V5 Ballenpresse / Waste Baler
2023
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HSM HSM HSM HSM
more images
4
Холандија Tilburg
(Локација на дилерот)
1686 km
HSM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Paal Pacomat 4 Paal Pacomat 4 Paal Pacomat 4 Paal Pacomat 4 Paal Pacomat 4
more images
5
Полска Bielsko-Biała
935 km
Paal Pacomat 4
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex Lyndex
more images
14
Обединето Кралство 386 Buxton Rd, Stockport SK2 7BY, UK
2206 km
Lyndex
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060 Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060
more images
15
Чешка република Hořín
1124 km
Hofmann Automatic horizontal baler Compact N060
2014
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Zambrow
(Локација на дилерот)
1266 km
HSM 45 VL
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Brakel
1477 km
BTS-240l Müllverdichter / Bin Compactor
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300 Wagner WP 311.35-1300
more images
15
Полска Sadki
1326 km
Wagner WP 311.35-1300
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bramidan X30 Bramidan X30 Bramidan X30 Bramidan X30 Bramidan X30 Bramidan X30 Bramidan X30 Bramidan X30
more images
8
Германија Reinbek
1578 km
Bramidan X30
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR Made in Germany M25-250 ST HR
more images
11
Германија Kerpen
1549 km
Made in Germany M25-250 ST HR
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
 DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S  DIXI 16 S
more images
15
Германија Moers
1588 km
DIXI 16 S
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler
more images
9
Германија Brakel
1477 km
BTS-V20X Ballenpresse / Waste Baler
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK MIL-TEK
more images
12
Германија Moers
1588 km
MIL-TEK
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler
more images
10
Германија Brakel
1477 km
BTS-V50 Ballenpresse / Waste Baler
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Искористено Преси за хартија

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.