Indumasch купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
3

Notching machine INDUMASCH P130

Muehlheim/Main, ГерманијаГерманија
6565 km
1979
одличен (користен)
6

Metal processing INDUMASCH V204

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
1980
користен
5

belt sander Indumasch 122.4

Wiefelstede, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6377 km
користен
10

Notching Machine INDUMASCH 204 AS

Velen-Ramsdorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6362 km
1993
користен
4

Notching Machine FIM / Indumasch VERSA 204

Ahaus, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6359 km
користен
6

Punching machine INDUMASCH IS 35-830 DIGI

München, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6833 km
1991
добар (користен)


indumasch
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
8

Notching Machine INDUMASCH E 225

Velen-Ramsdorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6362 km
користен
9

Hydraulic steelworker INDUMASCH HP 750 CNC -Z

Goldenstedt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
1998
користен
2

Notching Indumasch Modell 204

Iserlohn, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6432 km
1989
користен
3

Notching INDUMASCH V153

Vellmar, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6547 km
добар (користен)
4

CNC punching machine INDUMASCH (25 t) IS 25 - 500 CNC

Staufenberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6555 km
користен
3

Hydraulic-Tin notching machine INDUMASCH , Siegen 256

Rödermark, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6571 km
1994
користен
2

Notching Machine INDUMASCH 204

Gorxheimertal, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6586 km
добар (користен)
3

adjustable angle notching machine Indumasch V204

Laakirchen, АвстријаАвстрија
6997 km
1980
подготвен за работа (се користи)


indumasch
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
INDUMASCH
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.