Jonsered st 2106 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
22

Surface Grinder Elb Smart BD10ZRT STC

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2012
подготвен за работа (се користи)
2

Debarker line VALON KONE VK-26MX

Hardinxveld-Giessendam, ХоландијаХоландија
6242 km
1996
добар (користен)
5

Center Lathe COLCHESTER Student

More Colchester Student
Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1970
користен
8

Drilling/Milling System Crea-Drill

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)


jonsered s...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
1

CNC LASER - CO2 MAZAK STX 510

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
1998
користен
16

Drill Suhner Monomaster BEM20 125

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2007
подготвен за работа (се користи)
2

Bench Grinder StartRite 20V

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)
1

CNC LASER - CO2 BYSTRONIC BYSTAR 3015

More Bystronic Bystar 3015
North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2008
користен
3

Adjusting Instrument KLINGELNBERG PEM 135

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6405 km
1980
користен
24

Bending Machine Stierli-Bieger 700 NC/CE

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2009
подготвен за работа (се користи)
5

Conveyor systems Kaltenbach Querschlepper, cross transfer

Köln, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
2000
користен
21

Bending Machine Stierli-Bieger 700 NC/CE

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2009
подготвен за работа (се користи)
6

Vertical Turning Machine DMG GILDEMEISTER CTV 250 V3

Remscheid, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6419 km
2003
користен
18

Blast Cabinet Sigg TR 140 Compact

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
2010
подготвен за работа (се користи)
8

Bandsaw - Horizontal KASTO PBA 1060-1260 U

Scharpenbergerstr. 96-98, 58256 Ennepetal, DEГерманија
6422 km
1994
подготвен за работа (се користи)
1

Cyclone Woodwaste Management

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)
6

Shotblasting line GEORG FISCHER WT-5F-2200-R5000

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6403 km
1970
користен


jonsered s...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
JONSERED ST 2106
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу