Kaeser sk 25 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
6

Compressor KAESER "SK 25 T"

More Kaeser Sk 25
Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6821 km
2011
користен
10

Press Brakes SAFAN SK50-2550 50 ton x 2500mm Hydraulic downstroke Press Brake, with hand back gauge

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5832 km
1977
подготвен за работа (се користи)
33

Lathes Skoda SIU 250

Babberich, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6320 km
подготвен за работа (се користи)
3

Pillar Type Swivelling Crane UNITRAS MAGDEBURG SKD 0,25x3,5

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6734 km
1973
користен
5

Eccentric Press - Single Column EBU SKE 125 FR

Göppingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6699 km
користен


kaeser sk 25
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
3

heavy duty lathe STANKO import Moskau 16K25

Mögglingen, ГерманијаГерманија
6710 km
1981
подготвен за работа (се користи)
6

Twin screw extruder WERNER&PFLEIDER ZSK-25 WLE

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
4

Enclosure Cooling Unit RITTAL SK 3255

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6734 km
користен
5

Kaeser BPC-840-250

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6478 km
1994
користен
2

Fremdgetr. Spindle MCH 250 SK 50 6000 Heller Services GmbH

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6541 km
користен
5

Twin screw extruder WERNER&PFLEIDER ZSK-25 P 8.2E

MA Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6274 km
подготвен за работа (се користи)
6

transfer BARGSTEDT TSK15/D/25

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6468 km
1999
користен
6

Crawler excavators Kobelco SK 250 NLC-6

Halver, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6436 km
2000
користен
2

   Tool grinding machines    WMW   SWSK 1250

Eilenburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6747 km
1981
подготвен за работа (се користи)
5

Vertical Turret Lathe - Single Column CKD BLANSKO S 25-50

Stockstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6564 km
1978
користен
1

Grinding Unit WALTER PERSKE DKE 250/130

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1988
користен
5

screw press LASCO SKP 2500

Eislingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6698 km
1983
користен
6

Heavy Duty Lathe SKODA SUA 125 PA

Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6394 km
1992
користен
6

Vertical turret lathe ČKD Blansko SK 25

Králova 279/9, 61600 Brno, CZРепублика Чешка
7113 km
1961
добар (користен)
10

Vertical Lathes Double column ČKD BLANSKO - OS SK 25 A

Brno - Slatina , Република ЧешкаРепублика Чешка
7122 km
2017
реновиран (користен)
1

Column drilling machine AB Arboga Maskiner GL 2508

Schleiden, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6401 km
користен
понуда
Друга 11 денови
6

Heavy Duty Lathe SKODA SRM 125x6000

Willich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6368 km
1974
користен
7

VTL TOS Type: SK25 TOS SK25

Oberschleißheim, ГерманијаГерманија
6842 km
одличен (користен)
4

Fremdgetr. Spindle VMX24 HS202593 10 K DE SK 40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6541 km
користен
6

Heavy Duty Lathe SKODA SUA 125P / 12 m

Tönisvorst, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6366 km
1981
користен
6

Heavy Duty Lathe SKODA SRM 125x11000

Willich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6368 km
1967
користен
9

Screw air compressor KAESER ASK 40

Jodłowa 14, 34-220 Maków Podhalański, PolskaПолска
7275 km
2014
одличен (користен)
4

Fremdgetr. Spindle VMX24 HS202593 10 K DE SK 40 HURCO

Naumburg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6541 km
користен
3

Rotary Table - Boring SKODA E 25

Tönisvorst, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6366 km
1990
користен


kaeser sk 25
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
KAESER SK 25
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу