категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете пумпа користени

Хемиски, фармацевтски машини пумпа
Класифицирана реклама
Alfa Laval ALP1015A Alfa Laval ALP1015A Alfa Laval ALP1015A Alfa Laval ALP1015A Alfa Laval ALP1015A
more images
5
Германија Grenzach-Wyhlen
1292 km
Alfa Laval ALP1015A
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cowell Machinery Co ZW-0.2/10-16
more images
1
Швајцарија Otelfingen
1240 km
Cowell Machinery Co ZW-0.2/10-16
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex
more images
14
Германија Radeberg
1219 km
KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25m KWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex
1997
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Watson Marlow 520Di/L Watson Marlow 520Di/L Watson Marlow 520Di/L Watson Marlow 520Di/L Watson Marlow 520Di/L Watson Marlow 520Di/L Watson Marlow 520Di/L
more images
7
Обединето Кралство Bracknell RG42, UK
2029 km
Watson Marlow 520Di/L
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandpiper und andere Sandpiper und andere Sandpiper und andere Sandpiper und andere
more images
4
Швајцарија Gams
1157 km
Sandpiper und andere
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfa Laval SR4/055/LD/20/11/3A Alfa Laval SR4/055/LD/20/11/3A Alfa Laval SR4/055/LD/20/11/3A
more images
3
Германија Ulm
1193 km
Alfa Laval SR4/055/LD/20/11/3A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000
more images
6
Обединето Кралство Stratford
(Локација на дилерот)
1986 km
HYDRAIR M10000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Graco E11 Graco E11 Graco E11 Graco E11 Graco E11
more images
5
Graco E11
2021
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
Ingersoll Dresser 75kW 230m³/h 70m 100 CPG 250 KSB CPK 100-250 Etachrom Ingersoll Dresser 75kW 230m³/h 70m 100 CPG 250 KSB CPK 100-250 Etachrom Ingersoll Dresser 75kW 230m³/h 70m 100 CPG 250 KSB CPK 100-250 Etachrom Ingersoll Dresser 75kW 230m³/h 70m 100 CPG 250 KSB CPK 100-250 Etachrom Ingersoll Dresser 75kW 230m³/h 70m 100 CPG 250 KSB CPK 100-250 Etachrom
more images
5
Германија Radeberg
1219 km
Ingersoll Dresser 75kW 230m³/h 70m 100 CPG 250 KSB CPK 100-250 Etachrom
1995
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfa Laval SR4/055/LD/20/11/3A
more images
1
Германија Ulm
1193 km
Alfa Laval SR4/055/LD/20/11/3A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000
more images
5
Обединето Кралство Stratford
(Локација на дилерот)
1986 km
HYDRAIR M10000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC
more images
15
Германија Radeberg
1219 km
KSB 7,5kW 24m³/h 40m MCPK 050-032-200 CC
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Waukesha 018 Waukesha 018 Waukesha 018
more images
3
Германија Ulm
1193 km
Waukesha 018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000
more images
5
Обединето Кралство Stratford
(Локација на дилерот)
1986 km
HYDRAIR M10000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ
more images
9
Германија Radeberg
1219 km
BUSCH 7,5 kW ; 195m³/h ; 33mbar Dolphin LC 0220 A ZZO XX ZZ
2009
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Waukesha SPX 030 U2 Waukesha SPX 030 U2 Waukesha SPX 030 U2
more images
3
Германија Ulm
1193 km
Waukesha SPX 030 U2
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000
more images
6
Обединето Кралство Stratford
(Локација на дилерот)
1986 km
HYDRAIR M10000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KSB 30kW 90m³/h 55m CPKN-C3.1 100-400 KSB 30kW 90m³/h 55m CPKN-C3.1 100-400 KSB 30kW 90m³/h 55m CPKN-C3.1 100-400
more images
3
Германија Radeberg
1219 km
KSB 30kW 90m³/h 55m CPKN-C3.1 100-400
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maso SPS 4
more images
1
Германија Ulm
1193 km
Maso SPS 4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000 HYDRAIR M10000
more images
6
Обединето Кралство Stratford
(Локација на дилерот)
1986 km
HYDRAIR M10000
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450 Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450
more images
9
Германија Radeberg
1219 km
Sulzer 75kW ; 250m³/h ; 27m ZA200-450
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KSB 5,5 kW 2,2m³/h 37m MCPK 40-25-160 KSB 5,5 kW 2,2m³/h 37m MCPK 40-25-160 KSB 5,5 kW 2,2m³/h 37m MCPK 40-25-160 KSB 5,5 kW 2,2m³/h 37m MCPK 40-25-160 KSB 5,5 kW 2,2m³/h 37m MCPK 40-25-160
more images
5
Германија Radeberg
1219 km
KSB 5,5 kW 2,2m³/h 37m MCPK 40-25-160
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160 KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160
more images
11
Германија Radeberg
1219 km
KSB 7,5kW 22m³/h 36m CPKN-C3.1 040-160
2009
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено пумпа

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.