категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за извртување користени

Текстилни машини Машини за извртување
Класифицирана реклама
Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300 Twistechnology TWG 42/300
more images
8
Чешка република Bolatice
971 km
Twistechnology TWG 42/300
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RATTI R522 DT RATTI R522 DT RATTI R522 DT RATTI R522 DT RATTI R522 DT RATTI R522 DT RATTI R522 DT RATTI R522 DT
more images
8
Германија
1369 km
RATTI R522 DT
1980
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Машини за извртување

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.