категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Притиснете користени

Текстилни машини Притиснете
Класифицирана реклама
Monti Antonio 853-3 Monti Antonio 853-3 Monti Antonio 853-3 Monti Antonio 853-3
more images
4
Бугарија Димитровград
324 km
Monti Antonio 853-3
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß
more images
8
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Stahls` Hotronix AirFusion IQ inkl. Kompressor, Standfuß
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Samco Série 80 RH Samco Série 80 RH Samco Série 80 RH Samco Série 80 RH Samco Série 80 RH
more images
5
Франција Clairegoutte
1371 km
Samco Série 80 RH
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kaes (?) Budapest 0109 Kaes (?) Budapest 0109 Kaes (?) Budapest 0109 Kaes (?) Budapest 0109 Kaes (?) Budapest 0109 Kaes (?) Budapest 0109
more images
6
Германија Sonneberg
1270 km
Kaes (?) Budapest 0109
1977
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kannegiesser Kannegiesser Kannegiesser
more images
3
Германија Mönchengladbach
1581 km
Kannegiesser
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF Kannegiesser XKK-B DPF
more images
11
Германија Borken
1603 km
Kannegiesser XKK-B DPF
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES Schoen 8 LES
more images
12
Германија Sonneberg
1270 km
Schoen 8 LES
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kannegiesser XKK-B Kannegiesser XKK-B Kannegiesser XKK-B
more images
3
Германија Mönchengladbach
1581 km
Kannegiesser XKK-B
2001
Втора рака
Јавете се

Искористено Притиснете

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.