GTJZ1414E
Scissor Lifts
Sinoboom
GTJZ1414E
VB додава се ДДВ
Година на производство
2021
Состојба
Користено
(целосно функционален)
Локација
Essen
Податоци за машината
- Ознака на машината:
- Scissor Lifts
- Произведувач:
- Sinoboom
- Модел:
- GTJZ1414E
- Број на машина:
- HR34586
- Година на производство:
- 2021
- Состојба:
- половен
- Функционалност:
- целосно функционален
- Работни часови:
- 50 h
Цена и локација
VB додава се ДДВ
- изнајмување:
- можно е
- Локација на продавачот:
- Wilhelm-Beckmann-Straße 16, 45307 Essen, Германија
Повикајте
Технички детали
- Носење капацитет:
- 227 кг
- Празна тежина:
- Градежна височина:
- 1.960 мм
- Тип на гориво:
- електричен
- Вкупна должина:
- 2.780 мм
- Тип на погон:
- Elektro
- Градежна ширина:
- 1.410 мм
- Работна височина:
- 15.800 мм
Детали за понудата
- ID на огласот:
- A20621415
- Референтен број:
- HR34586
- Ажурирање:
Опис
Scissor lift
Chassis number: HR34586
Condition: As good as new
Technical condition: very good
Gjdpfx Ahjxzmdijasit
Front tires size: 380x125
Front tires condition: 80 - 100%
Rear tires size: 380x125
Rear tires condition: 80 - 100%
Battery voltage: 48V
Battery Ah: 300Ah
Battery type: PzS
Battery year of manufacture: 2021
Огласот е автоматски преведен. Можно е да има грешки во преводот.
Chassis number: HR34586
Condition: As good as new
Technical condition: very good
Gjdpfx Ahjxzmdijasit
Front tires size: 380x125
Rear tires size: 380x125
Battery voltage: 48V